Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Megpróbáljuk?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek és ő is engem.Eddig nem sokat találkoztunk szinte alig ismerjük egymást,randi még nem volt.Valószínű lesz csak jelenleg nincs itthon.Legjobb barátnőm ex barátja de ez nem gond.Jó barátok maradtak nem lesz köztük már semmi.Ezt biztosan állíthatom.Én nagyon félek hogy megint az lesz mint előző barátommal.Hogy összejöttem egy 3 éves barátság után a sráccal de rájöttem hogy nem szeretem.Azt hiszem tetszett az hogy valakinek fontos vagyok.Ő volt az első barátom,2 hétig tartott.Akkor magamban is nagyot csalódtam hogy félreismertem magam.Félek hogy most is ezlesz.Egyszerűen nem tudom hogy pontosan mivan.Hogy mitérzek hogy nem-e tévedek.Töltsek vele sok időt?Hátha majd alakul és tudni fogom hogy télleg szeretem-e vagy csak jófejnek tartom?Nehezen nyílok meg az embereknek,személyesen nehezen kezdeményezem a beszélgetést,nem jön a téma magától viszont msn-n,neten stb nagydumás vagyok.Azt tudom hogy meg kell tanulnom megnyílni,ellazulni.Csak én furán érzem magam hisz a srác már elég tapasztalt én meg szó szerint semmit nemtudok.Nem értek ehezz.Tudom majd ösztönből jönnek a dolgok de én nagyon pesszimista vagyok.Hogy nyugodjak le és nyíljak meg?Az biztos hogy a srác kezdeményezni fog.De én nem tudom hogy viselkedjek.

Köszönöm előre is.És légyszi normális válaszokat!


1 hónap múlva 15/L

a srác 2 hónap múlva 17


2010. aug. 16. 20:16
 1/3 anonim válasza:

Szerintem több időt töltsetek együtt, és ha nem unod meg a fiút és ő sem téged, akkor biztos működő kapcsolatnak fogtok elébe nézni, ha viszont nem, akkor ami nem megy nem kell erőltetni! Meglátod egy idő után elfogod tudni dönteni, hogy szereted-e vagy nem!!! :)

16/L

2010. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor jól sejtettem hogy több időt kell vele töltenem.csak pont most jön a suli is...most megyek középsuliba.és nehezen megy a tanulás de első lesz a tanulás
2010. aug. 16. 20:29
 3/3 anonim válasza:
Persze, persze én is ezt javasolnám!!! Első mindig a TANULÁS.... :)
2010. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!