Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Esténként, amikor a Barátommal vagyok, minden jól megy, nagyon jól érezzük magunkat.Reggel hazamegyek és mielőtt délután visszajövök hozzá, mindig csinosítgatom magam.Direkt azért, hogy neki tetszek. De Ő akkor kezd el pakolászni meg minden mást csinálni, amikor eljövök és csak ülök a szobájában egyedül.... És ez egészen addig így megy, amíg megint nem alszom nála. Miért csinálja ezt?
2010. aug. 16. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel úgylátom ez 1mást követő napon volt, nem várhatod el h örökké csak veled foglalkozzon, a fiúk szeretik ha közbe csinálhatnak mást is. Nálam is ez volt, de megértettem h a barátom nem törődhet örökké csak velem, mást is kell csinálnia. Én olyankor odaszoktam menni hozzá, és átölelem, de olyankor visszakapom :) Nincs semmi baja csak közbe mást is akar csinálni. Ezért ne vessz össze vele.
2010. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked nem kell takarítani vagy elintézni valamit a városban? A párkapcsolat nem csak arról szól,hogy csüngünk egymáson és közben elmegy mellettünk a világ.Esténként együtt tudtok lenni,akkor jól elvagytok,mint írtad is,de napközben azért muszáj élni.

Ha te délután visszamész és ő még nem végzett,akkor miért várod el,hogy eldobjon mindent? Beszéljétek meg,hogy hány órától van a randi és ha addig nem fejezte be,akkor vagy eltoljátok egy kicsivel a találkozást vagy fogod magad és segítesz neki.

2010. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az volt a probléma, hogy amíg nem voltam Vele, addig nem csinált semmit, és amikor mentem, akkor jutott eszébe minden...De szerencsére már megbeszéltük.
2010. aug. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!