Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés
Múlt év szeptemberébe összejöttem egy sráccal akit már 1-2 évvel ezelőtt kinéztem magamnak.Mondanom sem kellett,hogy a fellegekben jártam.Aztán 2-3 hónap boldog együttlét után szakított velem.Teljesen összetörtem.Amikor összejött egy másik lánnyal engem evett a sárga irigység.Aztán pár héttel ezelőtt írt nekem,hogy szakított a másik lánnyal,mert neki én vagyok az igazi.Újra elkezdtünk járni,nagyon aranyos,bókol nekem.Viszont most nyáron nem tudunk személyesen találkozni.Tehát most fogalmam sincs,hogy néz ki mi van vele.Sőt az érzéseimben is elbizonytalanodtam,hogy csak így vaktában elkezdtem járni valakivel,igaz,hogy ismerem,de akkor is!Lehet,hogy már csak érzelmileg kötődöm hozzá és nem is vagyok szerelmes?
2010. aug. 16. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

érzelmileg kötődöm hozzá és nem is vagyok szerelmes?

a szerelem nem érzelmi kötődés?:O

2010. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy,hogy nem akarok elszakadni tőle,de nem vagyok szerelmes!
2010. aug. 16. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
öm.. aha
2010. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szereted vagy nem? ha kíváncsi vagy, küldd el a szeretem-e szót a 1799-re! tudd meg most!
2010. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké:DD
2010. aug. 16. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekel hogy mi van vele és folyton izgulsz hogy mikor látod . vagy nem tudsz aludni.Ezek mind azt jellképezik hogy még szeretd de nem kizárt hogy mivel anyira akartad magadnak megszerzted és most van.Minden csoda csak 3 napig tart..Útána már nem oylan érdekes csak magadba nem tudod most eldönteni .. mit is érzek?..Várd meg még tallálkoztok és akkor lásd meg az eredményt ott helydbe érezni fogod hogy te szerted vagy nem.
2010. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!

sztem ez már nem szerelem de még szeretett sem mert örültél magadnak hogy 1-2 év után megkaptad a kiszemelt csávot...de vajon ö is igy gondolta hogy végre együtt vagytok? ideig oráig jol elvotatok és ha csak úgy ott tudod hagyni más lány miatt akkor ö nem szeret annyira mint te öt és ez sosem joo! okkés hogy ujra összejöttetek de még arra is kiváncsi lennék hogy hány évesek vagytok? mert ha fiatalok akkor ez nem meglepö és nem ez lesz az elsö hiszen ki kell probálni másokat is...

Nyaaa a lényeg hogy szerintem nem szereted mert ez egy bizonyos megszokás hiszen vártál rá 1-2 évet megkaptad és hagytad hogy "játszon" veled..újra összejöttetek és minden jo és szép.Igaz hogy ismered de lépj tovább leszel te ennél BOLDOGABB!( habár nem tudom hogy most mennyire vagy boldog de ugy vettem ésre hogy neked ez a kapcsoolat nem megfelelö hiszen nem is találkoztok annyit igy benned is kérdöjelek vannak (Ha télleg szeretnéd akkor nem lenne kérdöjel) nya de ez csak,az én véleményem

2010. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettő válaszolónak.Tulajdonképpen leírtátok amit én magamban gondoltam.Mégis annyira kötődöm hozzá és egyszerűen el sem tudnám képzelni a szakítást.Mert ő volt a legelső pasim,és mellett végre önmagam lehettem.

L/13

2010. aug. 24. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kis hülye csitr* vagy akit jól átlehet vágni,ez van
2010. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye csitri! Azért mert még csak 13 éves vagy.. csak gyerek vagy még.. :)
2010. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!