Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, egyáltalán ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, egyáltalán ciki?

Figyelt kérdés

18 éves múltam. Most megyek egyetemre. Eddig még nem volt barátom. Mi ennek az oka? Ciki?

Amúgy h könnyebb legyen válaszolni. Eddig nem volt megfelelő alakom. Ez nem azt jelenti, hogy 200 kg-os voltam. Változtattam rajta, iagz még így sem az igazi. Ez is lehet egyfajta próblémaforrás? Ezen kívül nem vagyok frigid, meg ilyesmi, csak nincs önbizalmam kezdeményezni. Köszönöm előre a segítséget. Illetve, ha csak bunkó megjegyzéseket szeretnétek írni, máshol tegyétek. :)


2010. aug. 16. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mért most lefogytál? Korod?
2010. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki....a korát meg leírta,csak kép hiányzik:P
2010. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen lefogytam. De még szerintem kéne, bár rajta vagyok az ügyön. Amúgy képet azért nem rakok be, nehogy valaki pletykafészek előtt bebukjak. Azért vicces, mert a környezetem azt mondja, hogy gyönyörű vagyok...
2010. aug. 16. 16:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, nem muszáj egész alakost, csak nyaktól lefelé;)
2010. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért lenne baj?

Ne aggódj, majd jön a szerelem! Az alakoddal meg ne foglalkozz, biztos sok pasinak bejön az alakod!

Légy optimistább! Szerintem a lelkedben kellene "rendet tenni", és akkor lesz kisugárzásod!

A kívánt testsúlyt meg majd eléred, addig is meg lehet, hogy valaki belédszeret! Kitudja?! :)

2010. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pill, keresek. Amúgy majd lehet h küldök egy olyat is amin van fej, mert az is számít, vagy nem? :)
2010. aug. 16. 16:11
 7/18 anonim ***** válasza:
max privibe küldj linket,ha félsz vmitől...
2010. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 rozsdamentesacéltörp ***** válasza:

Üdv!

Nekem is 18 évesen volt először valakim, szerintem ez egyáltalán nem ciki. Az, hogy nincs tökéletes alakod, szintén nem kizáró ok. Senkinek sincs. Nehezen ismerkedsz? Azt mindenképpen javaslom, hogy járj el szórakozni sokat, vagy koncertekre, ilyen helyeken jóval könnyebben lehet ismerkedni. Hmm, ha egyetemre fogsz járni, úgyse menekülsz :D Ja és a gólyatábor! Ki ne hagyd :)

Visszatérve a kérdéshez, ahogy látom egyetlen probléma az önbizalomhiány. Változtass valamin, hordj kicsit stílusosabb, extravagáns vagy éppen nőiesebb ruhákat(kicsit mást, mint eddig), fesd át a hajad, akármi. Ez csak tipp, de van egy elméletem, miszerint miért a szőkék a nyerők egy csomó pasinál :D Nem mellesleg tapasztalat is, mert volt szőke hajam. Ha kitűnsz egy picit a külsőddel, onnan már csak a belső számít. Sajnos először mindig a külső. Bár lehet, hogy nem is sajnos. Az esetek töredékében járkálunk lélekkel kifelé.

Remélem azért picit segítettem :)

20/L

2010. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod küldj privit...:)
2010. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 rozsdamentesacéltörp ***** válasza:

mióta szokás ismerkedni gyakorikérdéseken? :D

pontozzatok le, de nem szeretem a netes ismerkedést :D

főleg itt nem. hol marad a romantika?? (*irónia)

2010. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!