Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem látni soha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látni soha a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Van egy csávó, aki aztmondja, hogy van bnője. először mikor láttuk a telójában el sem hittük, mert a csaj egy bombázó, akinek nem az ilyen csávók az esete. De aztán mutatott olyan képet, amin ketten vannak, szóval nem hazudik. De én még soha nem láttam azt a lányt, pedig minden korombelit ismerek a városban. És akiket kérdezgetek ők sem látták, nem is ismernek ilyen lányt a városban. Pedig a csávó azt mondja, hogy ebben a városban lakik a csaj. De én még egyedül sem láttam a csajt és vele sem soha. Szerintetek mi lehet?
2010. aug. 16. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most miért kell mindenkiben a hazugot látni? Csókos kép pénzért.. pfff.. én ezt nem venném be!! Van barátnője és kész! Azért lógjanak feszt az emberek előtt, mert van 1-2 kételkedő egyén? Hol érdekli őket szerinted hogy egyesek nem hiszik el? Nekem is volt pasim, akit egyik barátom se látott élőben, csak képen. Most akkor rólam is azt beszélik, hogy bekamuztam? Elég szégyen lenne!
2010. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

először mikor láttuk a telójában el sem hittük, mert a csaj egy bombázó, akinek nem az ilyen csávók az esete.


ezen meg jot rohogtem. megis honnan tudod, h kinek mi az esete? lehet, h bombano, akinek meg esze is van, h ne a divatmajmokkal legyen. lehet, h a srac "tud valamit". van pici szad, megkerdezed, h mi a helyzet kettojukkel. ha oszinten kerdezed, csak elmond valamit. ezek alapjan viszont nem csodalom, h titkolozik elotted es a tarsasagod elott.

2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én se vagyok fent semmilyen "közösségi oldalon" (szerintem közösségellenes, pont úgy mint az msn, de ez más téma) mégis itt vagyok és élek. :)
2010. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Adobe Photoshop... Én is össze tudom magam mosni egy bombázóval, pedig nincs b.nőm... Csak fel akar vágni és valószínűleg szerkesztett egy képet...
2010. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amugy meg hogy ha hazudik akkor saját agával baszik ki enyyi
2010. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mert a csajt elrabolva tartja egy pincében...erre nem gondoltatok?:P

vagy ufó, és a közös képek a Földön tartózkodása idején készülnek

2010. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!