Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem látni soha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látni soha a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Van egy csávó, aki aztmondja, hogy van bnője. először mikor láttuk a telójában el sem hittük, mert a csaj egy bombázó, akinek nem az ilyen csávók az esete. De aztán mutatott olyan képet, amin ketten vannak, szóval nem hazudik. De én még soha nem láttam azt a lányt, pedig minden korombelit ismerek a városban. És akiket kérdezgetek ők sem látták, nem is ismernek ilyen lányt a városban. Pedig a csávó azt mondja, hogy ebben a városban lakik a csaj. De én még egyedül sem láttam a csajt és vele sem soha. Szerintetek mi lehet?
2010. aug. 16. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hazudik.
2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még se ismersz mindenkit, vagy mondjuk nem is a barátnője, hanem csak haveri szinten vannak.Vagy egyszer egy másik városban csinált egy képet a csajjal, aztán ennyi volt. De ki tudja ? Közös kép.. Attól is függ, hogy a képen, mit csinálnak.
2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csókos kép is volt, volt amin "csak úgy vannak", volt olyan, amikor náluk van a csaj. De még csak egy közösségi oldalon sincs fent se a srác se a csaj.
2010. aug. 16. 13:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

gyanús gyanús...

nem ismerem a gyereket, de az is lehet hogy mittom én fizetett egy csajnak, hogy csináljanak pár közös képet, meg smacizzanak egyet, csakhogy elmondassa, hogy van barátnője.

Vannak elvetemültek...XD

2010. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

jahm, vannak elvetemültek :D

attól még, hogy nincsenek fenn ilyen közösségi oldalakon, az nem jelenti azt, hogy nincs barátnője. Bár nekem elég gyanús.

2010. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg felajánlotta már azt is nekem, hogy ha nem hiszem vegyem fel msn-re a csajt. De inkább nemvettem. :D Nem akarok bazári majmot csinálni magamból! XD mert mivan, hogy ha télleg a csaja :D
2010. aug. 16. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért fáj az ő kapcsolatuk?
2010. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hu, de sz.r lehet neked, mint olyannak, aki mindenkirol mindent tudni akar, csak h azzal menoskodjon, es van olyan ismerosod, aki ezt ki tudja vedeni. ha nincs fent kozossegi oldalon,mi van? ha nem rangatja el mindenhova magaval? egy kis titokzatossag mar akkora gaz?

de lehet, h lefizette... lehet, h dolgozik, nagyon elfoglalt, es csak ritkan, kettesben tudnak talalkozni. en is az olyan gyokerek miatt nem hasznalom mar a kozossegi oldalakat, akik ott leskelodnek, h WTF van mar! fogadj magannyomozot, hatha kideriti. ha tiszteled a baratodat, nem tudom, baratod-e, megkerdezed tole, h mi a helyzet, es nem a hata mogott hulyesegeket kitalalni. ha hazudik, az o baja, attol nem lesz jo neki...

2010. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt akartam kérdezni, hogy neked még is mi közöd hozzá? Annyira bírom az embereket, hogy ha vaalkinek egy kicsit jobb, mint neki, akkor már az a másik az biztosan lop, csal, hazudik... Lehet, hogy csak nem akarja mutogatni a nőjét, vagy úgy érzi, hogy nektek semmi közötök hozzá. Ami jogos is. Szerintem próbálj meg a saját életeddel foglalkozni, az övét pedig bízd rá.
2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekel, hogy hazudik-e vagy nem. Ennyi!
2010. aug. 16. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!