Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagyon akarják engedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon akarják engedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy barátnőm aki elég messze lakik tőlem.És mivel kb 3-4 óra az út nem akar eljönni egy napra ,inkább 2 re ,de ezt szüleim nem nagyon akarják engedni.Mit tegyek szüleim felé hogy sikerüljön esetleg más ötlet?Hogy lehetne megoldani?(én meg oda nem jó)És még a nyári szünetben kéne lebonyolítani;)Ha esetleg kell még valami adat írd meg máris adom :D
2010. aug. 15. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
bankártyaszám ID és jelszó valamint lakcím és a házban található értékek... ennyi elég egyelőre xD
2010. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De miért nem engedik a szüleid?
2010. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Low
2010. aug. 15. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?? lehet h túl friss a kapcsolat ...
2010. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert hogy megcerkázom,akkor mert ki tudja valójában milyen meg hasonlóak ...De ahogy én ismerem tudom hogy nagyon aranyos,kedves,minden ...
2010. aug. 15. 20:34
 6/10 A kérdező kommentje:
3 hete vagyunk eggyüt
2010. aug. 15. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok ...

hány évesek vagytok??

háát... lehetséges h túl korai ...

Vagy ha nem engedik meg a szüleid h ottaludjon, akkor bezséld meg úgy velük, hogy akkor elmentek aznap állatkertbe vagy valahova ... mozi stb. ellehet tölteni úgy is az időt,hogy a szülőket nem zavarjátok ;)

2010. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy ott lenne csak hogy ott aludna (de nem tom mért baj)amúgy is csak jönne elmennénk otthonról csak aludni ...
2010. aug. 15. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??? lehet h a kor még nem megfelelő pillanat ahoz ... és ezért nem engedik a szüleid.
2010. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15 ő 17
2010. aug. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!