Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mondta rám a párom! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta rám a párom! Most akkor szerinte ez ciki?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 3 éve van párom. Ő nekem mindenben az első, amikor megtudta hogy szűz vagyok nagyon örült neki. Tegnap valahogy feljött erről a szó, és vénszűznek nevezett (röhögve mondta, tehát nyílván viccelt) és olyan rosszul esett hogy csak na. Kérdeztem, szerinte ciki hogy 20 évesen vették el a szüzességem? Azt mondta nem ciki. De akkor ezek szerint mégiscsak az.

Néha amúgy is azt érzem, jobb lett volna ha hamarabb találkozunk 2-3 évvel, erre még benyög ilyet. Most aztán tényleg azt érzem hogy későn történt meg... Ti megharagudnátok?


2010. aug. 15. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csak bolondozott,ne akadj ki.
2010. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő volt az első neked, pláne viccelt. Ha a mésodik, akkor is.
2010. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Csak egy vicc.
2010. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért én is vissza szólnék ha ő is csipkelődik! akkor én miért ne csipném vissza?De nem haragudnék meg.
2010. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám neki, hogy rosszul esett. ennyi. tisztázni kell a dolgokat és kész.
2010. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igazából (férfiszemmel mondom) baromira tetszett(tetszik) neki hogy ő volt neked az első (férfiúi büszkeség)

biztos hogy viccelt, ne vedd a szívedre, csak hülyén jött ki a helyzet..

Olyan meg nincs hogy ciki.. akkor az is ciki hogy egy pasival vagy 3 éve, és már túl kellene lenned a 3000-en

Úgyhogy hülyeség. :)

(viszont ez hogy megbántott, jó ok arra hogy morcos legyél kicsit - ő meg kiengeszteljen - na tudod hogy ;D )

2010. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond el , hogy rosszúl esett neked.

Szerintem csak viccelni akart. Nem gondolta komolyan.

2010. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vicc volt :D Ne legyél már ennyire komoly :D Inkább vissza kellett volna vágnod valamivel, ami őt érinti hasonlóképpen.
2010. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
oka volt annak, hogy addig nem történt meg. Ha eddig nem volt baj, most se legyen az. Az a lényeg csak, hogy te hogy érzed!
2010. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

23 évesen ilyenen fenn akadni,önbizalom hiányban szenvedsz az látszik,ha akkor veszítetted el mi van? nem tök mindegy?

a nők állandóan arról papolnak,hogy nekik milyen fontos az együttlét,akkor meg nem értem miért kell ezzel annyit foglalkozni.

2010. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!