Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy barátnőm aki Franciaországban van szerdán még tök jó beszélgettünk minden mint mindig!És csütörtök,péntek,szombat,vasárnap semmi MSN en se se a többi olyan helyen ahol szoktunk beszélni!Dobhatott vagy nincs internet esetleg a gépe ment tönkre?(telefonja nem jó)mi lehet???Nagyon szomorú vagyok és magányos :S:(:'( Szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben?Még 1 hét míg hazajön!(tudom hülye kérdés de jó lenne ha valamivel megtudnátok nyugtatni előre is köszi)
2010. aug. 15. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm, szal mi nyugtassunk meg, mikor mi se tudhatjuk mi történt? ahogy nézem leírtad a lehetőségeket. Majd kiderül
2010. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nyugi...

majd rendbejön a helyzet...

a kapcsolatotoknak kisebb próbája..remélhetőleg túlélitek...1 hét ..az alatt még simán rendeződhet minden..éelőfordulhat h cslaádi programja van vagy épp dolgozik..nemtudom mennyi idős

14Ł

2010. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mivel nyaral nem hiszem h minden nap a gép előtt akar ülni.

miért dobott vna? csak mert pár napja nincs msnen?o_O jézusom...sose volt még olyan h pár napig nem volt időtök géphez ülni?

2010. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy erősen bepipázott néger megmutatta neki, hogy milyen egy igazi férfi.
2010. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes vagy hallod,jó köcsögnek lenni mi?
2010. aug. 15. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen választ vársz te szerencsétlen? Nincs semmi vele, nyaral, majd hazajön, és ad valami tök egyszerű magyarázatot. De közben azért ne feledd a négert:) Ne parázz ezen, az a lényeg.
2010. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1.Nem nyaral 2.megkérdeztem tőle hogy holnap leszel? Mondta is hogy "biztosan"
2010. aug. 16. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi lehet vele.

Nekem ilyenkor az szokott a fejemben járni, hogy tuti valahogy tudna jelezni valamit, ha akarna. De nekem elég hülye a felfogásom, ne erre alapozz:)

2010. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is :D
2010. aug. 17. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah, letelt az 1 hét, előkerült? :)
2010. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!