Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Mi lett vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Volt legjobb bnőm teljesen megváltozott.ő lett a legnagyobb snob akit ismerek.egoista a javából,lenézi a többieket csak mert ő gazdag,és nagyon önző..ha fiúkkal vagyunk elnyom engem,beszélek az eggyikkel erre közénk áll.direkt.és elkezd beszélni ő hozzá.van egy másik nagyon jó bnőm akit én a legjobb bnőmnek érzek.

sokkal jobban érzem magamat vele, mint a volt legjobb bnőmmel.de ez nem volt mindíg így.akkor kezdett betelni a pohár amikor folyton hisztizett ha hozzászóltam másik bnőmhöz,mert féltékeny volt..most folyton azt akarja elérni h én legyek féltékeny a másik bnőmre.

nagyon elegem van-.-"

ha azt nézzük h 1éve fosott a fiúktól, és én meg megtanítottam, h hogyan oldódjon fel..

nem tudom mitől lett ilyen de vissza szeretném kapni a régi énjét:'(

ilyenkor mit lehet tenni?

mi lesz ha elszakítja tőlem a msik bnőmet?mert ő többet tud vele találkozni..egy suliba fognak járni továbbra is.

most mi van vele szerintetek?


2010. júl. 22. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha más barátokat keresel.
2010. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akkr a másik bnőmet hagyjam ott?ő mindíg olyan rendes,őszinte velem..az biztos h volt legjobb bnőmet otthagyom..ennyi volt.
2010. júl. 22. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt hozzádvaló a barátnőd ,szerintem próbálj meg olyannal barátkozni inkább,aki hasonló természetü mint te vagy!
2010. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nemhinném hogy féltékeny lenne rád,csak lehet provokálod,és nem szereti!
2010. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a másik bnőm mindenben ugyanolyan mint én.XD

ő is Bogi.stílus is ugyanaz,humor is,gondolkodás is,ízlés is..érdeklődési kör is..stb..XDminden.

2010. júl. 22. 21:01
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem provokálom egész nyáron nincs itthon..és találkozgatok másik bnőmmel mert ő van itthon ez provokáció lenne??
2010. júl. 22. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:

és am mondta is h féltékeny...

és minden az én hibám..ha hibázik az egója nem engedi h beismerje..

aztmondta "szeretem ha mások bocsánatért esedeznek nekem"

pff-.-"

2010. júl. 22. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény pasijait előre sajnálom....hogy megfogják szenvedni ezzel a hülye libával...
2010. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!