Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK, Hogy lehet összeeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piciregica kérdése:

SEGÍTSETEK, Hogy lehet összeegyeztetni a barátnőimet és a pasimat? 18/L

Figyelt kérdés

2legjobb barátnőm és a pasim utálják egymást.A barátnőim neheztelnek amiért nem járok el velük bulizni,de a pasim nem enged el.2x vtam a bnőimmel a 2év alatt amióta járunk,és mind2x nagy balhékat csinált miatta.

A barátnőim szerint nem illik hozzám,hagyjam ott.

A pasim is utála a bnőimet,mert "csábítanak a rosszba"/szerinte/.

Már egy légtérbe se engedhetem őket,mert összevesznek,és én két tűz között állok.


2010. aug. 15. 16:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ugyanazt mondtam neki,mm h nekem is szükségem van barátokra.Am 20éves.

nem vagyok valami jóban a szüleivel.Mindig a barátom jön hozzám,én nem nagyon megyek hozzájuk.

Am a pasim alapból azt nem szereti ha a csajokkal vagyok.MErt amikor elmegyek nap közben a csajokkal vásárolni,azon is kiakad,pedig nem ért vna rám,mert nap közben befogják otthon munkára.

Meg volt egy olyan incidens,hogy a barátnőm szólt hétfőn,hogy üres a héten a nyaralójuk,menjünk el.szerdán mentük,3an voltunk ,a 2legjobb bnőm meg én.Mondtam nekik h pénteken hazamegyek,mert jön a pasim,ezért csak ilyen párnapos nyaralás lett belőle.Aztán a pasim meg mikor már odaértünk a nyaralóba írt egy szemrehányós smst,h lehettem vna vele is,meg h mért mentem el.Mondtam neki h honnan tudtam vn ah ráérsz?hét közben sosem értél rám,és írta h ő sem tudta,de nekem el kellett ám mennem.

ÉS úgy idegesített h nem ért meg.ilyenkor azt vágja a fejemhez h a barátnőim fontosabbak nekem nála.

2010. aug. 15. 17:04
 12/20 A kérdező kommentje:
Am de ő is elmehetne a haverjaival bulizni akkor.De ő azt mondja ha ezt mondom neki,h nem a haverjaival akar lenni,hanem velem.Meg h én sem a bnőimmel fogom leélni az életemet.Am mondta már azt h válasszak a bnőim és közte.Aztán kitértem a válasz elől...h ugye ezt ő sem gondolja komolyan?!-.-"
2010. aug. 15. 17:08
 13/20 anonim ***** válasza:
bocsi, de a srác 1 idióta, vagy hülyére vesz. 20 éves és a szülei csap hétvégén megszabott ideig engedik el a bnőjéhez? őszintén, én már csak ennyi infó után is eléggé elgondolkodnék. vagy tényleg így van és anyuci pici fia, vagy több vasat tart a tűzbe és anyuci meg apuci jó kifogás. egyik sem túl fényes. az meg h ennyire ki akar sajátítani.. én 7 hónapig bírtam egy ilyen pasival, utána annyira kihúzta a gyufát, h olyan messzire küldtem amennyire csak tudtam. mindennek van 1 normális emberi határa ahonnan már nem vagy köteles tűrni. ez a srác szerintem már rég átlépte ezt a határt.
2010. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ilyenek a szülei.a nővére is ilyen rövid pórázon van tartva.Am mit csinált a pasid?De elhatároztam h innentől vagy megszokja h megyek,vagy megszökik.Majdnem szakítottam vele múlt héten,de aztán mégsem.Hnap talizok bnőimmel,és am is ki vannak akadva h nem dobtam,de sztem hallgathatom hnap a véleményüket...

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)

2010. aug. 15. 17:14
 15/20 A kérdező kommentje:
am mindenkit felpontoztam:)
2010. aug. 15. 17:15
 16/20 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy a srácnak valamilyen lelki problémája van, mégpedig a szülei miatt. (Elég sok jel utal erre.)


A barátnőidre meg úgy tekint, mint akik épp el akarnak téged tőle szakítani, ezért féltékeny rájuk, akármikor töltesz velük időt.


Próbálj meg beszélni a sráccal, gondolom nem véletlen, hogy 2 éve együtt vagytok. Ha nem képes az érveidet elfogadni, akkor nem tudok mást javasolni, minthogy tényleg zárd le ezt a kapcsolatot. A szüleivel még egy darabig nem tud mit csinálni, rajtad meg addig nem vezetheti le a feszültségét azzal, hogy magához szögez.

2010. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen,szeretem,csak néha nagyon sok ebből az érzősből.Úgy érzem megfújt.nem mehetek sehova,nem barátkozok fiúkkal,de akik általános iskolában a legjobb barátaim voltak,velük se beszélhetek.Csak azért mert hím neműek.És szerinted milyen lelki baja van a szülei miatt?
2010. aug. 15. 17:23
 18/20 A kérdező kommentje:
am amikor buliztam a bnőimmel,mesélte a barátom h vacsiztak,és az anyuja folyton azt kérdezte h hol vagyok,mért nem vagyok a barátommal,és ezzel is mégjobban felhúzta a már amúgy is sík ideg pasimat.Aztán egész éjjel jött az sms,h "remélem jól érzed magad,és megérte elmenni bulizni ahelyett h velem lettél volna"...2számot nem tudtam anélkül letáncolni h ne kaptam vna smst.folyton smst pötyögtem.
2010. aug. 15. 17:26
 19/20 anonim ***** válasza:

exem hasonló módon féltékeny volt, ahogy a te párod. nem hitte el h buli után bnőm aludt nálam, ha egjobb barátom bejött meginni 1 limonádét már állt a fesztivál, h én biztos megcsalom. nálam akkor szakadt el a cérna amikor szalagavatómat végighisztizte. akkor megmutattam neki merre van az ajtó.

egyébként te se vagy semmi, h ilyesmit kibírsz =S én ezt sose értettem... hűséges típus vagyok, soha nem csalnám meg azt, akivel összejövök, épp ezért nem is tűröm, ha be akarnak zárni és meg akarják szabni kivel mikor és mennyit találkozhatok.

2010. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Volt egy bál a suliban,amit az osztályommal szerveztünk.mi táncoltuk a nyitótáncot,és aztán disco volt.Barátomat is meghívtam.Nyitótánc után hívtak a csajok táncolni,odaadtam a táskámat a pasimnak h mindjárt jövök,csak táncolok 1et a csajokkal.fél számot táncoltam aztán szaladtam hozzá vissza.Hisztizett,és míg mindenki táncolt,én végigültem mellette az éjszakát.MErt ő nem szeret táncolni...szal az is jó buli volt..
2010. aug. 15. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!