Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK, Hogy lehet összeeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piciregica kérdése:

SEGÍTSETEK, Hogy lehet összeegyeztetni a barátnőimet és a pasimat? 18/L

Figyelt kérdés

2legjobb barátnőm és a pasim utálják egymást.A barátnőim neheztelnek amiért nem járok el velük bulizni,de a pasim nem enged el.2x vtam a bnőimmel a 2év alatt amióta járunk,és mind2x nagy balhékat csinált miatta.

A barátnőim szerint nem illik hozzám,hagyjam ott.

A pasim is utála a bnőimet,mert "csábítanak a rosszba"/szerinte/.

Már egy légtérbe se engedhetem őket,mert összevesznek,és én két tűz között állok.


2010. aug. 15. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A pasid elég radikális. Katolikus?


Többnyire utálom a "legjobb barátnőket", akik csupa jóindulatból szétválasztanak párokat, de itt most lehet, hogy igazuk van. A párodnak be kéne látnia, hogy mind a kettőtöknek kell saját tér, és ebbe beletartoznak a barátok és a buli, ha kedved úgy tartja...

2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, bár itt 14 a lány. úgyhogy én megértem a pasidat, és ha szereted akk sztem tudod valamennyire hanyagolni a barátnöidet. Nem teljsen, csak valamennyire)

17/F

2010. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerinted normális az, hogy a pasid nem enged el?
2010. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
de am mennyi időt töltesz a barátnőiddel?
2010. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

addig jó, míg a bnőid utálják a pasidat

és nem elkezdenek nyomulni rá....

vidd el a pasidat is szórakozni, menjetek együtt. ennyi

2010. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sokat lenni velük.Szal bulizni is csak havonta vagy 2havonta 1X mennék el.

A pasim már kibulizta magát a kapcslatunk elején,és én engedtem.Sőőt,elnéztem neki h az ex bnője írogatta az smseket,h milyen jó volt a tegnap este...

és én vele maradtam,meg lenyeltem neki.Már ha ezt felhozom neki azt mondja h az régen volt,meg h már komolyabb a kapcsolatunk...azért legyek inkább vele mindig,amikor ő ráér.De én már a kapcsolat elején komolyan gondoltam,mert előtte is jártunk,csak dobott azért a csajért aki írogatott neki akk is amikor velem volt.

2010. aug. 15. 16:45
 7/20 A kérdező kommentje:
Am nem katolikus.De a szülei még most sem engedik meg h együtt aludjunk,pedig már több mint 2éve vagyunk együtt,meg általában csak énteken+szombaton jöhet le hozzám akk is 18-tól max 23ig.
2010. aug. 15. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:

És gondolom a barátnőid meg csak pénteken és szombaton vinnének el bulizni. Így meg is van a probléma gyökere: a srác szülei.


Hány éves a srác, hogy még ennyire beleszólnak az életébe? Próbáljátok meg elérni a szüleinél, hogy akkor jöhessen amiko akar, így azok az időpontok nem ütköznek, amikor a barátnőid vinnének bulizni és amikor a srác tud veled találkozni.

2010. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 beetlejuice ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben voltam, mint te, a barátom nem engedett el velük, ha meg néha mégis mentem, akkor is ki volt akadva, aztán végül szakítottam vele, mert nem bírtam tovább ezt elviselni. Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, hogy ehhez neked jogod van, és nem választhatsz a bnőid és közötte, mindenkinek szüksége van barátokra is. Ha ezt nem képes elfogadni, akkor szakíts vele.
2010. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

16:57: Viszont, ha csak akkor tudnak találkozni, mikor a barátnői elvinnék bulizni, akkor már nem ennyire egyszerű a helyzet, mint ahogy leírtad.


Valószínűleg a srác nem is szeret otthon lenni a szüleivel, így havonta/kéthavonta 1 alkalom is sok lehet számára.

2010. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!