Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora kísértés lenne számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora kísértés lenne számotokra?

Figyelt kérdés
szituáció: kb. 1 éves kapcsolatban a fiú bízik annyira a lányban, hogy elárulja az e-mailje jelszavát, hogy az megnézhessen egy levelet ott. A lány meg is teszi, de meglát néhány beszélgetést, amelyet az ex-szel folytatott a fiú. A lány tudott róla, hogy tartják a kapcsolatot, és hogy kb. milyen ez a kapcsolat. Mekkora kísértés lenne, hogy elolvassátok ezeket a beszélgetéseket? megtennétek? elárulnátok a párotoknak, hogy elolvastátok?
2010. aug. 14. 19:26
1 2
 11/16 StephanieXx ***** válasza:

:D

Nem tudom,talán túl magabiztos vagyok,de tudom,hogy engem nem csalna meg.Őszínteségen nyugszik a kapcsolatunk.

Ha valaki mással akarna lefeküdni,akkor "engedélyt" kér,és ha úgy van mehet,vagy hármasban.

Lehet kiváncsi lennék,de akkor sem olvasnám el.Talán rákérdeznék:)

2010. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19.50. Te 1 izé vagy!
2010. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát ezt az utolsót nem értem, de nekem is furi a 19:50-es
2010. aug. 14. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy soha nem kérném el a párom jelszavát és megadni se adnám meg soha az enyémet.


Egy kapcsolatban is van privát szféra, teret kell hagyni a másiknak.

2010. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én elolvasnám, de csak a kiváncsiság miat, nem is az h meg csal e mert bizok anynira benne hog nem, csak érdekelne hogy mikröl beszélgetnek, de már volt ilyesmiben tapasztalatom és nem lett jo vége vagyis olyan dolgokat látam amiket nem kelet volna és még félre is értelmeztem...=D
2010. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos, h elolvasnám, és az is, h ha olyat találok azt elmondanám, de ha nem találok semmi olyat amire kibuknék akkor lehet, h nem szólnék, ár eléggé őszinte tipus vagyok, ugyh biztos idővel elmondanám.
2010. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!