Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm játszik velem?

Figyelt kérdés

sziasztok,az a helyzet hogy szakított velem a barátnőm...ennek már vagy 4 napja...azt mondta hogy nem birja elviselni azt hogy csináltam olyan dolgokat,amiket nehezen lehet megbocsátani..ő most felejteni akar..amit tetem..ezért megy ki USA-ba

mondta hogy jelentkezni fog,és hagyjam élni..én hagytam is,és rá 2 napjára már hivott is hogy mi van velem...aggodik,ha még nem is a barátnőm azert aggodik..szerintetek ha egyszer együtt voltunk,lehet ebből meg barátság,mert en a baratnpm vissza szerzésen gondolkodok..de ha tényleg idő kell neki,akkor miert hiv fel???? csak játszik velem??


2010. aug. 14. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy barátilag hívott fel? Attól, mert szakítottatok, még nem kell ellenségeknek lenni.
2010. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ok,barátilag felhiv...de ezek szerint már nem akar semmmit sem tőlem?????
2010. aug. 14. 13:17
 3/11 A kérdező kommentje:
és lehet egy volt szerelemből barátság????
2010. aug. 14. 13:18
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha szakitott velem,akkor miert van neki Facebokon meg az hogy kapcsolatban?? miert vannak fennt közös képek rolunk???? ez miert lehet???? mert ha en valakivel szakitok akokr leveszek minden képet..es nem azt teszem ki hogy közös élmények a szivemmel...na ezt nem értem de tényleg..
2010. aug. 14. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Részéről lehet, mert ő szakított mert te bántottad meg, és lehet olyan mértékben hogy ő már nem szeret, csak barátilag gondol rád.

Te mivel még szereted és többet akarsz tőle, így számodra a szerelemből barátság elképzelhetetlen.

Hagyd most egy kicsit, ne zaklasd, mert akkor meg fog utálni.

Majd az idővel kiforrja mit érez, ezt 4 nap alatt nem lehet eldönteni, ne hari!

2010. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem,és szerinted ha várni fogok,mit fog eldönteni???
2010. aug. 14. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg: az exekből lesznek a legjobb barátok. ;-)

Facebook, iwiw: nem mindenki rohan egyből, hogy minden változást fél napon belül közzétegyen.

2010. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak vetített hogy hagyd élni!

szerintem azt várta hogy már másnap fölhívd hogy hiányzol,meg nem bírsz nélküle élni stb. meg csorgasd a nyálad utána!és játszhassa az eszét hogy hagyd már öt élni meg ilyenek!

csak nagy megdöbbenésére nem ez történt és már 2 nap után felhívott!

szerintem ez a helyzet!!!

2010. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tény mondta hogy hagyjam élni őt,és hagyjam az időre...mert az mindent eldönt... de egy dolgot nem értek : akkor mier van neki meg fennt Facebokon hogy kapcsolatban van ,es miert vannak fennt közös képek rolunk???
2010. aug. 14. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:

13.23

Az érzései, hogy tényleg szeret-e.

De ehhez idő kell, nem egy-két nap, hanem sokszor hetek, hónapok.

Hagyd most egy kicsit az érzéseivel, gondolataival, hagy rakjon rendet magában.

Ha szeret akkor úgyse fog elhagyni.


Az exekből lesz a legjobb barát duma meg szerintem hülyeség, hisz valamelyik fél - általában az akit otthagytak - biztos nem csak barátságot akar, tehát eleve nem egyenrangú és idővel ki fog bukni hogy ő igenis többet szeretne.

2010. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!