Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán van remény? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán van remény? Normális válaszokat

Figyelt kérdés

Van 1 srác, aki iszonyat jófej/helyes/kedves és nagyon tetszik. Bár még csak pár napja dumálunk neten, élőben nem ismerjük egymást, de nekem nagyon tetszik. Amikor msn-en beszélünk, akkor mindig kedves, jófej. Amikor beszélünk mindig bekapcsolja a kameráját és ott látom a reakcióit és általában mosolyog. A tali kérdését már egyszer felvetette. Múltkor telón beszéltünk, akkor láttam a kamerában és végig mosolygott.

Szerintetek, lehet, hogy tetszek neki? :)


2010. aug. 14. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez majd csak élőben fog kiderülni.

Könnyű megjátszani magát a kamera előtt, meg muris és kedves dolgokat kitalálni hogy ágyba csalogasson, aztán ha kikapcsolja meg lehet egy bunkó paraszt...

De ez nem törvényszerű.

Ha gondolod találkozzatok és úgy fogod megismerni igazán.

2010. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyon sokat számít az is, hogy élőben milyenek vagytok!
2010. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.A leírtakból a szándékait nem lehet megmondani, de ha közömbös lennél neki, nem így viselkedne.

Reméljük a legjobbakat.

2010. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!