Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt pasimmal lefeküdtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasimmal lefeküdtem. Megbánta?

Figyelt kérdés
2,5 évig jártunk. Csúnyán lett vége nagyon. Már egy éve nem beszélünk egymással. Tegnap egy bulin (mind ketten ittunk) találkoztunk és elmentem hozzá. Sex után kérdezte h haragszom e rá. Mondtam nem,és ő rám? Azt mondta magára haragszik. Megbánta?
2010. aug. 14. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar tőled semmit a továbbiakban csak egy kis nosztalgiakufirc volt, és ennyi.

ezért mondta hogy magára haragszik, mert jobb lett volna ha nem történik meg.

Ha jelentenél valamit a számára akkor dicsért volna, és nem így viselkedne.

Valószínűleg ő tudja hogy te még reménykedsz és ő nem akar semmit és ezért van egy kis lelkiismeret furdallása...

Velem is volt már ilyen, fél év után egy éjszakát együtt töltöttünk, én naivan reménykedtem hogy meggondolta magát de nem. Ennek 3 éve már.

NE is reménykedj, fogd fel úgy hogy volt egy jó éjszakád és lépj tovább!

2010. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy megbánta már azóta a szakítást, mert azt mondta, hogy magára haragszik.
2010. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

most akkor az estét vagy a szakítást bánta meg? :O

én nem bánom az estét,meg mivel neki sincs senkije,meg nekem se akár meg próbálhatnánk megint együtt :) hátha azóta "felnőttünk. 15 évesek voltunk mikor összejöttünk,együtt értünk meg vagy mi a szösz. Az eltelt évbe én sokat változtam,kiváncsi vagyok h ő is változott e.

De beégni se akarok h bepróbálkozok

2010. aug. 14. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos nem az estére mondta hogy megbánta
2010. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Mit vettél észre, hogy viselkedett utána?

Gondolom nem csak ennyit beszéltetek, a viselkedése sokmindent elárul!

Írj privit ha gondolod, én voltam hasonló helyzetben, lehet segíthetek.

2010. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
összebujtunk és aludtunk,bár reggel olyan hamar "kidobott". Nem mondta h menjek,csak olyan nekem késöbb sok dolgom van,és ha te sokáig alszol... duma volt. ez így kicsit rossz volt.
2010. aug. 14. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is ugyanez volt, aztán mehettem...

Ez ne haragudj, olcsó duma, kifogás, és szerintem csak arra kellettél.

Ha szeretne és a szakítást bánta volna meg akkor el se engedett volna, ölelt, bújt volna és ha ezer és egy dolga lett volna se hagyott volna elmenni.

Ergo az éjszakát bánta meg.

2010. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13.04 vagyok. Írj privit, ha gondolod.
2010. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

abba maradtunk h még keres,akor ne is várjam h jelentkezni fog?

Kár,pedig én adtam volna magunknak még egy esélyt,na mindegy.

És szerintetek elitélendő lenne ha ezek után én ismerkednék? PL: jövő héten lesz egy randim egy sráccal-vacsizni megyünk vhova,nem tudom még mi lesz belőle. Lehet h csak egy randi és ennyi. Mielött ezen a bulin összefutottunk a volt pasimmal,elötte is szoktam így ismerkedni. Szóval nem gáz ha én ugyanugy élem az életem mint eddig? Csak ugy cikinek érzem ha ő meg a szakítást bánta volna meg...

2010. aug. 14. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várt hogy jelentkezzen, mert nem fog.

Ez a majd hívlak egy tipikus kamuduma. A hagyj békén szinonímája.

( Keress rá: nlcafe.hu, Pasiszótár, Majd Hívlak! )

Miért ne randizhatnál? Menj el bátran, hisz lehet ott találkozol egy olyan sráccal aki meg is becsül és nem csak kihasznál!

Ígért valamit? semmit.

Biztatott? Sehogy.

Csak egy éjszakára kellettél.

Legjobb esetben is csak egy szexkapcsolat lenne köztetek,néha össezfutnátok egy numerára, aztán annyi. arra meg vegyen guminőt!!!


HA akar valamit akkor jelentkezni fog úgyis.

De erre kicsi az esély.

2010. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!