Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ezt megirom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt megirom neki, fog rá válaszolni?

Figyelt kérdés
sziasztok megbantottam a baratnőmet,ezert szakitott velem..nem birta toavbb hiaba erőlködtem...ezert irtam neki email-t ...öszinten kérem a válaszokat mit irnatok erre...
2010. aug. 14. 11:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
a szakitas ota nem talalkoztunk....nem adott rá esélyt,mivel ez távkapcsolat volt..de megtanultunk egymás mellet élni a párkapcsolatban..ugy hogy volt 2 munkám,és bírtam ezt a tempot,neki meg ott volt a suli,...otthon sok gondja volt...édesanyja tul szigoru neki... de a másik dolog meg az hogy Valentin napkor ismerkedtünk össze..sok dolog volt közös bennünk,es sokan azt mondtak hogy egybe illünk... sajnos en csesztem el a dolgokat...
2010. aug. 14. 12:11
 12/25 anonim ***** válasza:
Én felhívnám és elmondanám neki szóban!(ha kell írd le előtte egy papírra v a gépre h mit mondanál neki de tényleg rövid és tömör legyen.Mond el,hogy tudod h vannak hibáid,és belátod őket,de a legjobban mégis azt sajnálod,h nem tettél meg érte ,a közös kapcsolatotokért mindent.Ezt bánod a legjobban,hogy emiatt őt elveszítetted,de tudja meg h te még mindig őt imádod,és őszintén szerelmes vagy belé,és vársz rá amíg csak lehet.A végén kérj bocsánatot tőle,és mond mégegyszer h "szeretlek).Ennyi.
2010. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nos tegnap előtt felhivott telefonon,azt mondta aggodik ertem hogy elvesztem a munkam,a barataim,,mivel szakitottunk..azt mondta ha nem vagyok a barátnője,azert meg aggodhat értem ... es ezt nem ertem
2010. aug. 14. 13:17
 14/25 anonim ***** válasza:

Legalább szereztél egy barátot a személyében.

Na, szerintem a leírtak apaján nem voltatok egymáshoz valóak...

2010. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem voltunk egymáshoz valóak?? ezt meg hogyan érted??? hogy nem voltunk egymáshoz valoak??? nem is tudod hogy mi mindenen mentünk keresztül...
2010. aug. 14. 13:31
 16/25 A kérdező kommentje:
ebből később meg lehet kapcsolat??? vagy abszolut csak barátság???
2010. aug. 14. 13:31
 17/25 anonim válasza:

Ez nagyon megható volt.. A levél olvasása közben végig sírtam. Szívből kívánom hogy találjatok újra vissza egymáshoz.


Egy Szerelmes 17 éves lány

2010. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy megható volt a levelem...szeretném a lányt minden áron vissza kapni,akár évet is képes vagyok rá várni...Ebbe a lányba nagyon beleszerettem egykor,és ezek az érzések nálam naprol napra erősebbek lettek...nem tudom hogyan,de Szerelmes vagyok belé,és reménykedek még hogy lehet valami ebből... várni fogok.semmi más lány nem kell nekem,sokan mondják hogy lépjek tovább,de nem lépek....megvan minden olyan tulajdonsága neki ,amire szükségem van... szükségem van rá,mint a virágoknak a méhecske,mint a napsütés a réteken... Életemben most vagyok talán a legszerlmesebb,de elrontottam,nem tudtam sehogy sem megbecsülni a dolgokat,és őt...Sosem fogom megbocsátani magamnak ha nem fog vissza jönni hozzám... 5 honap alatt rengeteg dolgot átéltünk es megtapasztaltunk..egy kívülálló ember sokkal másképp lássa a dolgokat...
2010. aug. 14. 16:06
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon eggyüttérzek veled mert nagyon hasonlít az én történetemre.Mink is így vagyunk most és nem tudom mivan Ővele,azért írom hogy HARCOLJ A SZERELMEDÉRT!!!Szerintem hívd fel a lányt és beszélgessetek,legalább telefonon,hogy halljátok egymás hangját.És akkor elmondhatnád neki az érzéseidet is,hogy még ugyanúgy szereted őt mint akkor,meg amit leírtál.És ez nagyon jó hogy rájöttél mit rontottál el és el tudod mondani neki hogy meg tudsz változni!És látja rajtad hogy tényleg megváltoztál,akkor szerintem lenne esélyetek újrakezdeni.Mert lehet hogy ő is ugyanúgy szeret téged, csak ahogy akkor viselkedtél az esett rosszul neki? És azért vagytok most így?Tényleg beszéljétek meg! Én őszintén remélem hogy újra egymásra találtok És nagyon szorítok nektek!Sok Sikert kívánok!!!
2010. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,miert ti hogy vagytok???? Vagyis ti hogyan vesztetek össze???
2010. aug. 15. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!