Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ezt megirom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt megirom neki, fog rá válaszolni?

Figyelt kérdés
sziasztok megbantottam a baratnőmet,ezert szakitott velem..nem birta toavbb hiaba erőlködtem...ezert irtam neki email-t ...öszinten kérem a válaszokat mit irnatok erre...
2010. aug. 14. 11:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Szia,találtam egy dalt amit gondoltam hogy elküldök neked... Mai nap Augusztus 14 - én megköszönöhetem neked hogy beléptél az életembe...Azon a februári napon 14-én írhattam veled először..azota eltelt sok idő, sok mindenen átmentünk.. Gondolom Te is emlékszel ezekre a dolgokra... még a mai nap emlékszek hogy azt mondtad valami nincsen rendben a kapcsolatban..Vajon az lehetett hogy én kezdtem átmeni a dolgokban,más hogy cselekedni, vagy az hogy nem lehettünk minden nap együtt,túl naiv voltam...ezt a mai napig nem tudom..De azt tudom hogy még mindig Szeretlek,és hiányzonak az együtt eltöltött boldog percek,mikor felkelek szörnyü érzes fog el,nem lehetek veled együtt..nem láthatlak..és nem mondhatom azt hogy együtt vagyunk,mivel ez nincsen így sajnos..... De amint meghallom a hangodat azonnal lángba borul a szivem...Nem tudom hogy történhetett hogy ennyire elllet rontva minden, de rájöttem az ösze hibámra mit csináltam rosszul..Lehet hogy most már keső megbánni, de beláthatod hogy meg lehet mindent beszélni...Nem akarbok túl nyálas szövegeket írni,se nem noszalgiázni , csak annyit szeretnék írni hogy Rám mindig midenben számithatsz,és probalj meg megbizni bennem... Nekem nem maradt más csak a remény hogy egyszer el fogom neked tudni mondani személyesen a dolgokat, hogy mit is érzek valojaban,és Te is el fogod tudni mondani a dolgokat,amik annyira bántottak...mert ha valaki szerelmes,akkor elfogadja az embert minden hibájával együtt...és én elfogadtalak....Azt mondtad hogy maradjunk barátok,vajon ezzt végleg így gondoltad, hogy már semmi esély ennek a folytatásnak... Vagy le akarod zárni ezt a fejezetet zárnin a fejedben,hogy maradjanak meg az emlékek számodra,de hogy folytassuk ez már nincsen igy? erre sajnos csak Te tudod a választ,de ez nem hangzott el tőled...Biyzonytalan vagyok a dolgokban hogy vajon mit szeretnél, mert én reménykedek es bizok..Tudok várni,hisz egykoron Te érted éltem ,Te érted küzdöttem..Volt egy álmom...Hogy elmegyünk innnen messszire valahova oda ahol csak 2 en tudunk lenni,meg olyan emberek akik nem ismernek..Az volt az álmom ha elvégzed a sulit,kimegyünk innen Amerikába,kezdünk egy uj eletet közösen....Egy olyan életet ami szép es jó lett volna mind2 nek....kibírtuk volna egymás mellet,joban es rosszban... Csak sajnos ez az álom most nem valósulhat meg,de ismét az tudom mondani hogy reménykedek még ebben is..de azt neked kell megmondani hogy van e ennek esélye a reménynek,annak hogy valaha együtt e leszünk ugy ahogy eddig voltunk...Ugy ahogy eddig szerettük egymást..Ezt a választ neked kell tudni...Én leirtam számodra hogy várok,türelmes vagyok..Akár hosszu éveken át,de azt tudom hogy nem könnyü..Nem könnyü bizonytalanságban élni nap mint nap..Hogy vajon Te mit is szeretnél... Vissza térve a másik dologra..Nem akartlak mebántani Téged semivel,..nagyon sajnálom hogy a dolgokat én rontottam el, hogy nem tudtalak megbecsülni,hogy nem tudtam elfogadni azt ami van..es azt amit kaphatok..De rájöttem nagyon sok dolgot kaptam Tőled...Te tanitottal meg szeretni,te tanitottal meg ujra bizni az emberekben. Azért nem volt önbizalmam,mert sokat csalódtam a szerelemben,sokan kihasználtak csak és eldobtak mint valami rongyot..Ezért volt az hogy nem bíztam saját magamban,nem csináltam ugy a dolgokat ahogy kéne...Tudtam ha veled maradok minden más lesz,de ehhez időre volt szükségem....Megismertelek,elkezdtünk találkozni,és egyszer csak azt vettem észre hogy beléd estem..Ajtóstul ...De ahogy teltek a percek,az órák,napok es a honapok..annyira biztos voltam a kapcsolatban hogy egyszerüen nem ápoltam..És igy a szikra kigyulladt ami benned volt...Sajnos elkövettem azt a hibát hogy magamnak éreztelek holott ez nem volt igy...kellet volna ápolni es vedeni ezt a kapcsolatot..de én annyira biztos voltam a dolgokban hogy egyszerüen hagytam ugy mindent.. Nem voltam féltékeny én azalatt az 5 honap alatt egyszer sem,de amint kicsit láttam hogy nem állnak jol a dolgok,elkezdtem kétségbe esni,es nem bizni magamban ujra...ezert volt keves önbizalmam feléd...és ezért volt az hogy megszoltam minden egyes kis távol maradásod otthonrol..Rosszul tettem belátom...Belátom a saját hibáimat,azt hogy teljesen lealacsonyodtam ,nem viselkdetem férfi modjara,holott képes vagyok rá...Azt gondoltam hogy ha olyan leszek mint egy holmi kisgyermek,akkor ugy jo lesz..De nem lettt jo,es ezt már nehezen lehetett kiköszörülni...Ahogy minden ember ugy en is képes vagyok a változásra...Tudom ha te kintt leszel,tőlem távol ahova tényleg nem mehetek ki,képes vagyok olyan módon változni,hogy azt szavakban nem lehet leiirni... Férfi modjara meg kell tudnom állni a sarkamon,meg kell tudnom létezni,és nem viselkedni ugy mint egy kisbaba...Neked egy igazi férfira van szükséged,aki melleted áll,es kitart melleted,Aki feledtetni tudja veled az össze rosszat,és aki bepotolhatatlan az életedben..Akire támaszkodhatsz,és akire felnézhetsz.... Ha adsz egy kis időt,ezeket a dolgokat akaratom becsületére el tudom érni,de ehhez idő kell...mint a mostani kapcsolatunkban is... Ugy gondoltam ha ezt neked elmondom,és leirom ako megkönnyebül az en szivem,es meg tudhatod mivel állsz szemben.... Remélem hogy elolvasod es megerted hogy ezzel mit szerettem volna neked elmondani...Az érzéseimet,es a gondolataimat..
2010. aug. 14. 11:46
 2/25 anonim ***** válasza:
Mit írtál az e-mailben?
2010. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ezt,olvasd el!!!! szorol szora,es szerinted ehhez mit szollsz????
2010. aug. 14. 11:49
 4/25 anonim ***** válasza:

nem fogja elolvasni :(


roviden, tomoren, lenyegretoroen. Anno en is ilyen voltam, hogy az eg vilagon mindent meg tudtam magyarazni, de sokan mondtak, hogy miert nem tudok hallgatni. Mert ez a magyarazkodas gyerekes viselkedes...

2010. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
szoval amit irtam azt nem fogja elolvasni???? nem fogja tudni megérteni hogy rám még szamithat mindig?? es nem fogja tudni ezt a hosszu szöveget megérteni?????
2010. aug. 14. 11:55
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát szia..

Sajnálom, hogy így alakult kettőtök kapcsoltata.

Szerintem válaszolni fog erre a levélre, és lehet,hogy még van esélyed, csak a lánynak időre van szüksége. De ahogy látom tényleg belátod a saját hibáidat, ez jó. Most csak próbálj rajta változtatni, hogy ne kövesd el ugyanezeket , akár ebbe, akár egy új kapcsolatba.

Kitartás!!

2010. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál erre a kérdésre..igazabol bizonytalan vagyok,nem tudom eldönteni valójában mit is szeretne..elfeledni?? barátságot?? időt?? sok az olyan kérdés amiben bizonytalan vagyok,és ezért ugy döntöttem hogy irok neki egy emailt.... most eppen intezi a vizumot es utazik ki USA - ba fél évre..nekme ezt mondta..onnan fogja intézni a dolgait...szerintem nem is fogom tudni elérni őt,ott kinnt.. de várok mert,azt mondta időre van szüksége neki... csak kérdés mennyi időre... én belátom a hibáimat, de minden embernek van hibája..
2010. aug. 14. 12:04
 8/25 anonim ***** válasza:

Örök szabály: előbb gondolkodj, utána cselekedj. Nyilván nem egy apróság miatt szakított, amit egy emaillel nem fogsz helyrehozni. Valami nem működött köztetek.

Egyébként biztos, hogy ő is ki akart veled menni Amerikába? Nem lehet, hogy ez is elriasztotta, hogy túlságosan nagy vágyaid voltak, nem jártál két lábbal a földön?

2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

12:00 vagyok.

Hát nem irigyellek. Így van, egyik ember sem tökéletes ;) Amúgy személyesen a szakítás óta nem találkoztatok? Ha igen, akkor hogy viselkedett?

2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ebben tisztában vagyok én is...ezt nem lehet emailben elmondani,,de leirni le lehet,ha nem találkozunk..igen tapasztaltam hogy nem müködik köztünk valami..valami olyasmi ami szikrat dobna a kapcsolatba,,nem jártam a mennyekben...éppen is hogy a Földön maradtam holmi halandó ember,aki küzd az életéért es a szerelméért...
2010. aug. 14. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!