Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a sexet. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a sexet. Mi a gond? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szeretném kielégíteni a barátnőmet, kívánom is meg minden, de egyszerűen nem jön össze az erekció, még ha orálisan kényeztet is, csak alig keményedik meg
2010. aug. 13. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktál maszturbálni vagy esetleg ezt naponta megpróbáljátok?ha igen,akkor tarts egy pár nap szünetet és menni fog.
2010. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szoktam, de már tartottam többször is 2-3 napos szünetet
2010. aug. 13. 20:44
 3/5 Barney Stinson válasza:

Ha például nagyon régóta vagy a barátnőddel, és kicsit elhagytátok magatokat, akkor ez rendben is van, annyi, hogy tényleg pár napot pihentessed magadat, meg ez előfordulhat attól is, hogy nagyon fáradt vagy és tényleg nem kívánod a szexet, esetleg az, hogy tényleg parázol attól magadban, hogy nem fog összejönni, és tényleg nem merevedik meg, a kis öcskös :)

Sok oka lehet, de magadban mindet le tudod rendezni, hidd el.

2010. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barney Stinson válasza:
Próbáljátok meg, a kihúzott előjátékokat, találjatok ismét egymásra, tévézés közben a kanapén. Esetleg próbáljatok ki új figurákat, amik felizgatnak, még ha kicsit bizarrnak is érzed elsőre. De ha nagyon nem jön össze, akkor fordulj szakorvoshoz, végső esetben pedig tabi.
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, remélem összejön, nagyon szeretem a barátnőm, nem akarom emiatt elveszteni :(
2010. aug. 13. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!