Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit csináljak? Felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljak? Felejtsem, vagy legyek a szeretője?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit szeretek, kapcsolatban él, nem tudja elhagyni a barátját (ebbe ne menjünk bele) még egy darabig biztos. Amúgy ő is szeret. Én nemsokára elköltözök az egyetem miatt, csak hétvégén fogok hazajárni.

Akartam a vele lenni, nem ment bele, úgy, hogy van barátja. Nem tudom elfelejteni. Normális válaszokat kérek, ne szidjatok, csak segítsetek, ha lehet egyáltalán.


2010. aug. 13. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs tiszta helyzet, addig csak a (barát-)barátja légy. Ha nem hagyja el a barátját, akkor nem Téged szeret.
2010. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézz ki, h nem is fogja elhagyni a párját, akkor felejtsed el szerintem, mert ebből sajnos te nagyon rosszul jöhetsz ki. Még időbe szállj ki ebből az egészből szerintem. Ha a lány meg igazán szeret, akkor ugyis ott hagyja a barátját.
2010. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, otthagyná, de most nem tudja. (legyen pl az oka a barátja betegsége)

Amúgy tudom, hogy szeret, abból, ahogy rám néz, ahogy beszél velem. Eddig nem volt semmi, csak beszélgettünk, de nyíltan ez sem lett kimondva, de nem is kellett.

Próbáltam elfelejteni, nem megy.

2010. aug. 13. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen szituációban a lány,és annyit tudok Neked mondani erre,hogy ha Te vagy számára a fontosabb,akkor úgyis feladja az eddigi életét miattad,ha nem,akkor nem TE vagy az Igazi szerelem.

Én azért mondtam ezt a ,,nem tudok dönteni" szöveget,mert valahol nem is akartam.Aztán végül is nem a szeretőmet választottam,mert nem Őt szerettem szerelemmel.

2010. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak várnod kell. Gondolom, ez sem lett kimondva.. Nem tiszta, mi lett kimondva, mi nem.
2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lejött, ahogy flörtölgettünk, kóstolgattuk egymást, hogy tetszünk egymásnak. Én már kezdek többet érezni, és ahogy beszélgettünk, szerintem ő is. Mondjuk úgy ebbe, 80 %-ig vagyok biztos. Nem mondja ki, a barátja miatt. Célozgattam, hogy a barátja mellett, de abba nem ment bele, mondván ő nem olyan, de, ha nem lenne, akkor..
2010. aug. 13. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejtened csak várnod.

Ha szeret és veled akar lenni akkor lépni fog előbb-utóbb.

Szeretője ne legyél egyrészt mert a csaj se akar belemenni másrészt nem lenne tisztességes. (pláne ha egy beteg ember a barátja...ez meg egyenesen erkölcstelen!)

Várj egy pár hónapot és kiderülnek a dolgok.

2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod várj, ha nem, akkor úgy is elköltözöl, és majd sikerül felejteni.
2010. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!