Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne rendes kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rendes kapcsolatom 22 évesen?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, sok fiú ismerősöm van, de mind az én korosztályomba tartozik és borzasztóan gyerekesek, felelőtlenül szórják a pénzt, max iPhonra gyűjtenek és még az anyukájuk terelgeti őket, el vannak kényelmesedve.Csinos, művelt, házias és kedves lánynak tart a környezetem, de a saját korosztályomból nem szívesen választanék pár.Hol lehet rendes, szeretni való és komoly férfit találni manapság?

Mivel egyetemista vagyok főleg az egyetemről ismerek embereket, akinek a baráti társaságai szintén az egyetemről van és max 25 évesek.


2010. aug. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Van iPhone-om. Akarsz velem járni?
2010. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én az ellenkezője vagyok annaka miket leírtál.. Én fősulira járok, mellette dolgozok..és 22 éves fiú vagyok..

Ha gondolod írj privit

2010. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Szóval a kőműves arcok jönnek be.

Akkor keresd meg a városban hol vannak építkezések. :)

2010. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.!Nem arról van szó, hogy a kőművesek jönnek be, hanem arról, hogy a korosztályom beli fiúk milyen éretlenek, komolytalanok (persze tisztelet a kivételnek)és hogy nem értékelnek egy intelligens, komoly lányt.
2010. aug. 13. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm hmm 19 éves vagyok Van munkám igaz még én is anyumékkal élek de azért a pénzt megbecsülöm nincs iPhonra-om :) De a spórolt pénzemből inkább autót vettem anyumék csak a kaját veszik a számba .. teljesen minden mást magamnak a saját pénzemből .... Mondjuk igaz én nem az az átlag vagyok ez 22-25 de azért nem tartok ott mint ők :)
2010. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy az összes egyetemista fiú éretlen,mert ez az oktatás kudarca lenne.Az hogy a többség egzisztenciálisan a béka segge alatt van,azt elfogadom.Így aztán kénytelenek a szüleikre támaszkodni hogy ne haljanak éhen.

Hiába vagy diák,22 évesen már egy felnőtt nő vagy ezért természetes hogy felnőtt kapcsolatra vágysz,egy olyan férfival aki lehetőleg önálló és megáll a saját lábán.

Most mondjam azt,hogy a szelekció nem kívánságműsor?Ki kell hogy ábrándítsalak: nincsenek olyan karámok és raktárak,ahol a rendes,szeretnivaló és komoly férfiakat tárolják;

te meg csak belibegsz oda,és választasz.

A férfit nem lehet megkeresni,csak belebotlani.Minél többfelé jársz,minél több ember vesz körül,annál nagyobb a valószínűsége annak hogy a sok kis lúzer között egyszercsak feltűnik a komoly férfi aki téged is komolyan vesz majd.Ráadásul még jó party is,de ez már tényleg csak hab a tortán.

2010. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, röhejes, de a mai csajoknak, kicsi kivétellel erre van szüksége.

Férfi létemre kilógok a sorból, mert tanulok, vállalkozok, van célom és akaratom, mindezt 21 évesen.

Ha magamból indulok ki, akkor nehéz ilyen embertípussal találkozni, mert valószínűleg ki sem lát a munkából, hogy legyen háza vagy lakása.


És Nőből hol van ilyen kategória?


21/F

2010. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!