Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a pasid meglopna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasid meglopna?

Figyelt kérdés

3 éves a kapcsolatról van szó.

Keményen dolgozok, nemrég kaptam fizut...vagyis tegnapelőtt...pontosan tudtam mennyi pénzem van, elkezdtem számolgatni és valahogy sehogy sem egyezett....

felhivtam a pasimat aki itt aludt nálam hogy neme vett ki pénzt...először letagadta...aztán addig győzködtem hogy bevallotta elvett 10 ezret...

megkérdeztem: Azt hitted nem veszem észre?

azt felelte hogy azt....erre lecsaptam a telefont...majd ir egy smst hogy azt hitte nem veszem észre és ma visszatette volna....

Hozzáteszem tegnap adtam neki kölcsön 50 ezret...

Ti mit gondolnátok?

Vállalkozása van....mindenki azt hiszi pénzes....

Sosem vennék ki a pénztárcájából pénzt az engedélye nélkül..

Mit tegyek....?nagyon rosszul esik,mert mi van ha nem veszem észre és akkor nem tenné vissza..vagy mi?

nem kiabáltam, szépen beszéltem...

Annyira haragszok

22L


2010. aug. 13. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
-nem
2010. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt a pasim a kapcs elején

csak tőlem egy doboz cigit lopott el

nem mondtam neki, hogy tudom

és amikor jobban összejöttünk, kaptam tőle "csak úgy" egy doboz cigit..

szóval az olyanok, akik lopnak csalnak, hazudnak, hidd el, ha tőled lop, máshonnan is, azok nem látják ennek a súlyát, mert ha bárki beáll egy felfogásra, nem könnyű belátásra bírni, mert majdhogynem neki ez természetes!!!

a legjobb amit tehetsz, megtanítod arra, hogy tisztelje ami a tiéd, ha akarsz ezzel gyötrődni, mert lehet tanítani.

habár egy volt párom, meg szabályosan be akart törni hozzám (mert nálam hagyta a telóját, és neki nincs kulcsa )alapon, nos az ilyet viszont már nem lehet tanítani!!!

2010. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

és még valamit:

akinek nincs becsülete, az nem szokta megadni a tartozást...

2010. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Megmondanám neki:

"ídes tezsvírem, a devlá rágjá ki a lálkedet hoty mán meginn elgípezted a saláti pótlíkot, mibűl fogok adni a 10 pujának eledelt, hólnapra hozd a pízt 50-es kamatra, de há holnap nem hozod, hálják meg keddre már 20-at fogsz hozni. Ha aztán se, akkor szólok a Rómejónak, hogy hájtsá be rájtád, hogy a rák egye ki a szívedet"

2010. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz. De kérdezd meg tőle higgadtan, hogy miért nem kért kölcsön. Szégyellte magát az 50-es miatt? Valami nagy bajban van, amit nem akar elmondani? Ha higgadt vagy és megértőnek tűnsz, talán meg tudjátok beszélni, ha normálisan reagál. De ha idegbetegen reagál, annak is lehet az az oka, hogy nagyon szégyelli magát. Viszont ha te esel neki ingerülten, abból sok jó nem sülhet ki. Persze abszolút jogos lenne, mert mit képzel, de akor is a kulturált beszélgetés a célravezető taktika.
2010. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez a legalábbvalóbb dolog,amit a párod tett! Te dolgozol,keményen azért a pénzért!Ő meg vállalkozó??!!

És lop?A párjátol....elküldenám a francba..mert aki egyszer megteszi,megteszi máskor is..ez ugyanolyan ,nint a megcsalás,vagy a verés! Sőt! Szerintem még a megcsalásnál nagyobb bűn veled szemben!Meglopni valakit! Meglopni a páromat...Úristen! Kinek jut eszébe ilyen!Lehet,h tényleg c! Nem azt mondom,h mindegyik lop,de ha az, a jövőben se számíts tőle jobbra! Ha engem meglopna a pasim,azt hiszem csúnyán megjárná...Dobd ki a fenébe! 32/n

2010. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

istenem tedd ki meg ilyenek... SZERETI GONDOLOM EMBEREK...

nemhinném h sűrűn előfordult ez,beszéld meg vele ha őszintén megbánta és tud rá értelmes magyarázatot,de ha nem akor is az a lényeg h őszintén bánja meg...az neked egyenlőre elég szerintem...ha tényleg megbánta nemfog többet előfordulni és minden jó..ha meg előfordul megint, akkor hiába szereted ne csináltass magadból hülyét!!:)

2010. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Van egy román mondás: Cei sapte ani de acasa.

Ez azt jelenti, hogy az otthoni hét év, vagyis mindenkinek az alapvető nevelésére vonatkozik. Ez a lopás dolog egy olyan alap, amit akárhogy is forgatok, megbocsáthatatlan. Olyan, minthogy nem ütünk meg nőt, vagy hogy nyomorékokkal nem csúfolódunk. Még hazudott is... Kidobtam volna már a kérdés kiírása előtt.

2010. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már,3 év együttlét után átver,ha most megbízhatatlan szerintem az is marad.
2010. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

érdekes akik lopnak is, azért a saját társaiktól nem szoktak....

vagy rosszul tudom?

lehet rosszul

2010. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!