Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a pasid meglopna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasid meglopna?

Figyelt kérdés

3 éves a kapcsolatról van szó.

Keményen dolgozok, nemrég kaptam fizut...vagyis tegnapelőtt...pontosan tudtam mennyi pénzem van, elkezdtem számolgatni és valahogy sehogy sem egyezett....

felhivtam a pasimat aki itt aludt nálam hogy neme vett ki pénzt...először letagadta...aztán addig győzködtem hogy bevallotta elvett 10 ezret...

megkérdeztem: Azt hitted nem veszem észre?

azt felelte hogy azt....erre lecsaptam a telefont...majd ir egy smst hogy azt hitte nem veszem észre és ma visszatette volna....

Hozzáteszem tegnap adtam neki kölcsön 50 ezret...

Ti mit gondolnátok?

Vállalkozása van....mindenki azt hiszi pénzes....

Sosem vennék ki a pénztárcájából pénzt az engedélye nélkül..

Mit tegyek....?nagyon rosszul esik,mert mi van ha nem veszem észre és akkor nem tenné vissza..vagy mi?

nem kiabáltam, szépen beszéltem...

Annyira haragszok

22L


2010. aug. 13. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ezt mire véld. Ha támadóan lép fel vagy hazudik akkor tedd ki a szűrét.
2010. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amit tett arra nincs mentseg!De lehet nagy xarba van.Beszelj vele de en tobbe nem biznek benne.Nem azert mert lopott hanem mert letagadta.
2010. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyébként is tedd ki a szűrét, de ha c..., akkor legyél óvatos utána!
2010. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
c? ez mi? nem cigány de nem vagyok rasszista
2010. aug. 13. 17:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt kérded mit tennék. Hát én rövid úton kirúgnám.
2010. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen után nem tudnék többé megbízni benne. És ő se bízik benned, mert ha bízna, akkor tőled kért volna kölcsön, nem lopott volna. Ha gondolod, adj neki egy második esélyt, de csak és kizárólag akkor, ha látod rajta, hogy nagyon megbánta.
2010. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kirúgnám a p*csába! Szó nélkül pénzt vesz el,és még le is tagadja??Ez nem egy becsületes ember!! És ki tudja..Aki 1x megcsinálja,máskor is megcsinálhatja....Mi van ha nem számolod meg? Akkor meg se tudod...Szánalmas..:/
2010. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
egy ismerosom hasonlo dolgot muvelt a baratnojevel. a srac jatekgepfuggo volt. nem lehet, h a baratod is valami hasonloban szenved? ez persze csak tipp, es nem mentseg arra, amit csinal.
2010. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a bizalom egy kapcsolat alapja. ha az elveszett,akkor utána minden el fog szép lassan
2010. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva, nekem is nagyon rosszul esett volna, ledöbbentem volna rendesen:S a bizalmam rendülne meg benne meg hatalmasat csalódnék, hogy ennyire pitiáner? a barátomat bármikor kisegíteném anyagilag, ha éppen van pénzem, de ezt így???

én megbocsánaték, de nagyon csalódott lennék, fel kéne dolgoznom..

amúgy engem azért érintene különösen rosszul az ügy, mert anyám is rendszeresen ezt műveli, hogy el-elvesz a pénzemből, szó nélkül. ha meg nem találja, akkor kunyerál. ki nem állhatom ezt. ha még a pasim ezt csinálná, kifutnék a világból...

az enyém nem szerencsére nem csinálna ilyet, hála a Jó Égnek:S

24 N

2010. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!