Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak valyon?

Figyelt kérdés

Van egy Fiú Tibi már 6-7 éve ismerem és szeretem de csak barátilag . van egy másik Fiú Balázs 4 éve láttam meg azért nem írom h ismerem mert nem mondhatnám annak ő az egyik barátnőm fél tesója de valahogy megszerettem őket Tibi nagyon kedves velem Balázs nem ismer annyira de Balázs kedvel engem azt mondta a barátnőm tehát most választanom kéne melyiket válasszam ?

Előre szólok hogy félre értés ne essék nem egy tini kis csaj vagyok és nem vagyok mind 2-be szerelmes csak szeretem őket mit barátot


2010. aug. 13. 14:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt rákattolsz arra a gyönyörű gombra, h "Válasz elküldése" átolvasod, h vajon mit is írtál... Meg alapból sok böngésző, aláhúzza a hibásnak vélt szavakat...
2010. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, kicsit durva volt az "elírás", de mivel az előttem szólók már kifejtették a véleményüket, a fiús témáról annyit: ha nem vagy szerelmes egyikbe sem, és mindkettőre barátként tekintesz, ne válaszd egyikőjüket sem, csak barátkozz mindkettővel. Szerintem.
2010. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Ismerd meg azt a Balázst is olyan szinten mint Tibit és majd kiderül.. :)
2010. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tibit, mert az egy csoki
2010. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
-.-
2010. aug. 16. 15:41
 16/20 anonim ***** válasza:
pff kit érdekel a helyes írás nem fog összedőlni a világ... De amúgy szerintem akit jobban kedvelsz,
2010. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Milyen hülye emberek élnek a világban! -.-

Elírta...Hú-ha de bené vagy,kész.


Szerintem is ismerkedj Balázssal (nem tudom,melyiket kell kettőzni...XD :P), és akit a szíved választ.

2010. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
azt válaszd akiben inkább megbizol és ismered mer az kevésbé tud átvágni
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valahol igaza van az előzőnek, de ne az legyen a lényeg, hogy ki vág át kevésbé, mert akkor legegyszerűbb, ha bele se kezdesz semmilyen kapcsolatba, akkor tuti nem vágnak át. Minden kapcsolatban van bizonytalanság, kockáztatni kell.
2010. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm akik komolyan vettek és ezt fogom tenni köszönöm
2010. aug. 17. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!