Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes a barátnőm de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a barátnőm de még nem mondta meg mit tegyek hanem akarom ezt?

Figyelt kérdés

Mármint szedett fogamzásgátlót.. szval nem értem hogy lehet ez legalábbis a táskájában hordozza gondolom szedi mert ezt megbeszéltük mielőtt összejöttünk volna.

na szval ez eddig okés is.. csak most nem tom mivan mert

tgnap itt volt haverom és kimentem kávét lefőzni és mikor visszajöttem ki ment a barátnőm sírva..

és kérdezem mi baja azt mondta most hagyjam

a barátom meg mondta hogy kérdezte tőle hogy szerinte én elakarnám e kötelezni magam meg hogy hogy állok a gyerekekhez és mondta neki hogy én biztos nem akarok még semmi ilyenbe belemenni

hívtam meg minden de nem veszi fel

viszont tanácsot nem kérhetek ki haveroktól szülőktől.. kb csak hülyének tartanának szal megköszönném ha valami használhatót tanácsot kapnék


2010. aug. 13. 13:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt abortusznak hívják! Azért ezt már 27 évesen illene tudni. Egyébként kb. 25-30 ezer körül van! De azért mégis jó lenne, ha valahogy elérnéd, mert ezt meg kellene beszélnetek. Ez egy kicsit komolyabb, mint az, hogy most menjünk-e bulizni vagy nem. Biztos, hogy terhes?
2010. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mire jutottál közben? tényleg érdekelne, ilyenkor egy átlagos ember mit tart opciónak.
2010. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nem nem 100%-

de nekem ez jött le arról hogy hirtelen elment meg nem áll velem most szóba hogy haverom mondta neki

amúgy másfél éve vagyunk együtt


de hogy érjem el???????????????.. mert most tényleg már megemésztettem a dolgot

de azért jó lenne tudni hogy most mi is van igazából

2010. aug. 13. 14:09
 14/20 anonim ***** válasza:

másfél év hosszú idő, én nagyon reménykedem a hepiendben :)

kétségbeesett a barátnőd, csak írj egy sms-t, hogy mellete állsz akármi van, és holnap hívod. Így lesz egy napja emséztgetni a dolgot és megnyugodni, holnap pedig megbeszélitek.

2010. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

hu te.. ez nagyon jó ötlet küldtem is neki egy smst

"Hiányzol átjöhetnél megbeszélni ezt az egészet én mindenben melletted állok"

2010. aug. 13. 14:19
 16/20 A kérdező kommentje:

lehet hülyén hangzik de.. meg tudom valamivel hálálni ezt?

mert ez magamtól nem jutott volna eszembe

2010. aug. 13. 14:20
 17/20 anonim ***** válasza:

örülök, hogy segíthettem :)

szurkolok, hogy működjön is!

2010. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy a haverod nem mondott konkrét dolgot? Elvileg vele beszélt mikor kiborult! A terhességről szerintem neked szólt volna elsőnek, ha akarod ha nem. Nem lehet hogy más a baj? Pl egy harmadik aki bekacsintott közétek? Am ha terhes akkor sok lehetőség nincs. A párod, a társad. Tudnia kell hogy vele vagy.
2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gabriell88 ***** válasza:

Először is bocsi ha bunkó leszek, leszögezem remélem minden rendben lesz , de valami szemet szúrt...

27 éves létedre , nem jutott eszedbe, h küldj neki egy smst, h ha bármi baj van mellette vagy?jó lehet a kezdeti sokk, ezt aláírom...de fordított esetben ha én nagyon de nagyon szeretem a páromat és annak ellenére h nem akarom a gyereket, az az első h minden módon (sms, mail)megpróbálom elérni, h tudja mellette vagyok, ha kell 6x is elküldöm azt az sms-t h szeretem, és mellette állok, a csak beszéljük meg nem elég konkrét...honnan tudhatná szegény lány, h nem épp kiakarod dobni vagy azt akarod h elvetesse,ez az ő döntései is , nagyon nagy részben az övé, az ő testéről van szó, és egy abortusz nem kellemes, plusz számoljon a lehetőséggel, h nem biztos lehet neki több gyermeke, ez benne van a pakliban:S, csak azért írom h képzeld magad a helyzetébe, 25 éves, már gondolom szeretne gyereket, a nők am. hamarabb érnek, lelkileg is nem kicsit megviselné az abortusz... az anyagi háttérről meg annyit, h mindent lehet csak akarni kell, nem mondom h nem lenne nehéz...

anyukám egyedül nevelet fel engem és a nővéremet, pici voltam mikor apámaml elválatk, nagyszüleim meghaltak, senki nem segaített neki, mégis egészséges felnőtt lett belőlem, és hozzá teszem sosem szenvedtem semmiben hiányt... szal az h nincs megfelelő háttér egy gyerek nevelésére?! hülyeség, van! csak az nehezebb...nincs buli, félre kell tenni a pénzt, felelőség stb... ez az ami riasztja az embereket..én így gondolom.. el lehet ítélni érte, de nekem ez a véleményem..


angel

2010. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

nem szoktam mobilba pötyögni soha nem írtam még smst sem. csak visszahívósat küldtem életemben is.

szval nyugodtan nézz le. nem hat meg


kösz a válaszokat.ha valaki válaszolni akarna még nyugodtan de már nem aktuális.

2010. aug. 15. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!