Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes a barátnőm de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a barátnőm de még nem mondta meg mit tegyek hanem akarom ezt?

Figyelt kérdés

Mármint szedett fogamzásgátlót.. szval nem értem hogy lehet ez legalábbis a táskájában hordozza gondolom szedi mert ezt megbeszéltük mielőtt összejöttünk volna.

na szval ez eddig okés is.. csak most nem tom mivan mert

tgnap itt volt haverom és kimentem kávét lefőzni és mikor visszajöttem ki ment a barátnőm sírva..

és kérdezem mi baja azt mondta most hagyjam

a barátom meg mondta hogy kérdezte tőle hogy szerinte én elakarnám e kötelezni magam meg hogy hogy állok a gyerekekhez és mondta neki hogy én biztos nem akarok még semmi ilyenbe belemenni

hívtam meg minden de nem veszi fel

viszont tanácsot nem kérhetek ki haveroktól szülőktől.. kb csak hülyének tartanának szal megköszönném ha valami használhatót tanácsot kapnék


2010. aug. 13. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
barátok közt fail (Y)
2010. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Üsd meg a haverodat, keresd meg a barátnődet és alapítsatok családot.
2010. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

arról van szó hogy én egyáltalán nem akarok még gyereket

sem családi dolgokat egyenlőre nincs meg anyagi hátterem hozzá

2010. aug. 13. 13:44
 4/20 anonim ***** válasza:

de ha tényleg terhes, akkor ez már nem ilyen "akarom-nem akarom" dolog...

elkell döntened együtt maradtok-e, számíthat-e rád, vagy a tartásdíjon felül nem kívánsz részt venni az életükben. de ezt megbánnád, hidd el, természetes, hogy bepánikoltál :) hány évesek vagytok, mióta eggyütt?

2010. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne így add elő neki ha lehet...(biztos szedte nem hagyott ki?)

amúgy mondd neki hogy mellette vagy de együtt kell döntenetek és amíg nincs meg a háttér sokkal jobb ha később próbáljátok meg...a gyereknek sem lenne jó így..


Keresd fel a barátnőd és beszélj vele! hány évesek vagytok amúgy?

2010. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én 27 ő 25
2010. aug. 13. 13:51
 7/20 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy hagyott e ki

hívtam de kinyomja

elmentem hozzájuk nem engedett be

az anyját is felhívtam hogy tud e valamit róla azt mondta hogy nem tud semmit de ezt várható válasz volt.

mellesleg egy vetélés mennyibe kerülne?

2010. aug. 13. 13:52
 8/20 anonim ***** válasza:

30ezer, talán.

De ennyi idősen szerintem vállalhatnátok... nehogy ezzel kezdj neki, mert meggyűlöl egy életre! vállalnotok kell a tetteitek következményeit. persze ha tabletta mellett esett teherbe, szokták javasolni a vetélést, mert gondokat okzohat a babánál, bár a mai gyógyszerek talán nem.

hagyj egy kis időt a barátnődnek, persze ne add fel a keresést, lehet nem biztos annyira a kapcsolatotokban, hogy kitartanál mellette, erősíds meg benne a tudatot, hogy számíthat rád! persze csak ha valóban igy van.

2010. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

változó, olyan 30-40 körül van..

de 27 vagy, azon is gondolkodj el hogy ha vele akarod összekötni az életed, nem kell házasság, de ha vele akkor gondolj bele hogy fel kell nőnöd a feladathoz egyszer úgy is.

Ha nem vagy kész mondd el, bár lehet egy levéllel jobban jársz, az lehet eljut hozzá,vagy sms-t biztos olvas..


Jóban rosszban ne feledd el:)

13:49-es voltam

2010. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy csak érdeklődött, hogy leélnéd e vele az életet... nem kell egyből rosszra gondolni... és szarul esett neki amit mondtál.

vagy tényleg terhes, 12hetes korig lehet abortuszt csinálni, szóval minél előbb ki kéne h derüljön mi van..

2010. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!