Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi?! Tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi?! Tetszem neki, vagy nem? Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban megtetszett egy srác egy táborban, utána együtt jártunk színire, ahol szintén tetszett. Novemberben elmondtam neki, de nem kereken, hogy bejön nekem, de neki más tetszett. Decemberben voltunk többen korizni, meghivatta kb. magát, aztán kettesben maradtunk.

Azóta tök jó barátok lettünk, vmelyik nap a táborban egy csomót dumáltunk éjszaka, szokott ugratni, meg ilyenek. Amikor elment aludni, akkor magához húzott kb, és megölelt.

És nem tudom, most egy kcisit elkezdtem reménykedni. Lehet, hoigy tetszem neki? Vagy csak képzelem, és inkább hagyjam? Meg reggel félrehívott dumálni, kettesben sétálgattunk, és dumáltunk, meg este is. És ő keresett.

Mindenesetre rohadtul hiányzik, mert amíg nem ment el táborba, minden este dumáltunk msnen, voltunk 5en haverokkal bowlingozni.

Szerintetek mi a fene van itt? =S


2010. aug. 13. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá kerek perec, ha pedig nem akar tőled semmit akkor mondd neki, hogy ne áltasson mert az neked rossz.
2010. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából azér agyalok nagyon, hogy elmerjem-e mondani neki, mert félek, hogy ha elmondom, akkor tönkre megy a barátság, vagy kerülni fog=S azt meg nem akarom... =(
2010. aug. 13. 10:35
 3/3 CukrosVirsli ***** válasza:

NEmakarod tönkretenni ami kettötök közt van ezt értem,DEviszont ha nemmondod meg mitérzel lehet h bánni fogod.. MEg Azt irtad Átölelt meg magához huzótt hát a barátok nálam nemigen csinálnak iet :D vagyis nemigy:D

MEg Érdeklödik irántad vagyis Ö keres hív stb..... Szóval valamien formába csinálj vmit/lépj:D

Elmondod mit érzel és kész,ha meg ö NEmigy van akkor pech de legalább megprobáltad :) ;)

2010. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!