Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minden lánynál így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden lánynál így van? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy általában minden lánynak van egy volt barátja, aki tök bunkó volt vele, és szakítottak már egy jó ideje, új kapcsolatba kezd a lány, aztán mégsem tudja elfelejteni?? pedig a másik sráccal sokkal jobb minden...én ezt már sokszor tapasztaltam:S


17/F


2010. aug. 13. 10:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de vedd fel, kérlk:( beszélnem kll veled! nagyon szépen kérlek....nm akarok feébredni...remélem olvasod...vagy az msn kiírásomat ha látod írj már kérlek:(
2010. aug. 13. 15:35
 12/15 anonim válasza:
100%

Hát én egy 20 éves lány vagyok, és kicsit magam ellen fogok beszélni, de sajnos ez nagyon sokunkban benne van. Hú, ezt nehéz elmagyarázni, de szóval: van előttünk 2 srác: az egyik a volt pasi, akibe nagyon bele vagyunk zúgva, az a "majd elolvadok tőle típus", a másik pedig(akinek általában éppen tetszel) nem az a macsó típus, de ő tényleg szeret, és megért,nagyon kedves hozzád stb. Az eszünk tudja h őt kell választanunk, és vele összejönni(vagy vele maradni), de nagyon buták tudunk lenni, mert folyamatosan ott van a fejünkben az a másik, a régi. Hogy miért van ez,nem tudom. Mert az eszünkkel mi is tudjuk,h nem szabad a régi "macsót" választani, mert vele hosszú távon nem leszünk olyan boldogok, mint azzal, aki tényleg minket szeret, őszintén.

Talán azért van bennünk ez a görcsös ragaszkodás a régihez, mert ő volt az első nagy, komoly,(akkor azt hittem mindent elsöprő) szerelmem..vagyis h én ez miatt nem tudtam elfelejteni nagyon sokáig.Szokás is mondani: "az első szerelmét soha nem felejti el teljesen az ember"

Ahogy látom 17 éves vagy:hát velem pont 17évesen történt meg az h durván belezúgtam egy srácba, úgy éreztem életem nagy szerelme stb...Persze a srác csak játszott velem, ahogy te írtad"tök bunó volt"és az eszem tudta, h hülye vagyok,h nekem mégis ő kell, de vmi mégis húzott hozzá, vmi görcsös ragaszkodás. Aztán most nem rég jött egy másik srác, aki odafigyelt rám, törődött velem, tényleg őszintén szeretett. Nem mondom: nagyon kemény harc volt bennem(még ennyi idő után is), h őt válasszam, mert a józan eszem tudta h vele lehetek igazán boldog. De még mindig ott voltak a szép emlékek, h én milyen szerelmes is tudtam lenni a másikba. DE úgy látszik, eléggé felnőttem ahhoz, h a másikat válasszam, és lezárjam a régit. De akár még egy éve sem biztos h így tettem volna...anno,17-18 évesen nem tudtam volna okosan dönteni(sőt, volt h nagyon rendes srácnak megmondtam h ne haragudj,de nekem ez nem fog menni(mert még mindig a másik emléke volt bennem. Most már sikerült "okosnak" lennem..de úgy látszik ehhez idő kell, míg "benő a fejünk lágya"

Lehet h nagyon zavaros amit írtam, csak tudom milyen nehéz most neked, és szerettem volna, hogy egy kicsit sikerüljön megértened minket(bár amilyen zavaros lett az egész amit írtam, nem tudom ez mennyire fog sikerülni:S)

Nah, Te pedig ne legyél elkeseredve, h mindig így fogsz járni, és soha nem fogsz senkit találni. Ez nem így van!!!

Csak a te korodban még ez így megy, de még pár év, és már a te korodbeli lányok is máshogy fognak viselkendi ilyen téren


FEL a fejjel!!!!!!


20/L

2010. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem csak a fiúk mennek a farkuk után, hanem a lányok is a puncijuk után. Tehát az ösztönök irányítanak mindenkit. Csak amíg a fiúkban az az ösztön, hogy dugjunk meg mindenkit, addig a lányokban az, hogy a dominánsabbat válasszák és kitartsanak mellette.


Na mármost a mai világban a dominancia abban nyilvánul meg, hogy az illető maga irányítja sorsát, nem befolyásolja senki és semmi. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy f@szparasztnak kell lenni. Csak ez a mentalitás, hogy leszarok mindent és mindenkit, nekem nem parancsol senki általában a beképzelt, nagyképű, bunkó fiúk megnyilvánulási formája.


Ezért habár a fiú pöts a lánnyal, a lány mégis elnézi neki a pötsséget, mert érzi a fiúban azt a dominanciát és megrendíthetetlenséget, amire tudat alatt vágyik.

2010. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán azért nem tudjuk a "tök bunkó"kat elfelejteni,mert megbántuk a dolgot,és nagy fájdalmat okoztak,és ez egy elég erős kapocs...amikor jönne egy normális édes srác,őt pedig nem vesszük észre,mert még mindig a sok hülyeségen rágódunk,és az ilyenekkel max csak sodródunk,aztán szakítás a vége...De ebből is van kiút.Lehet találni valóban olyan srácot,aki képes minket a fellegekig elvinni egy ilyen fájdalom után,csak többet kell az új kapcsolatért tenni,ápolni,és erősíteni.

16-17évesen volt velem is ilyen,több év volt,mire kihevertem:S aztán a későbbi csalódások,már nem maradtak meg bennem szerencsére olyan sokáig!

A lényeg,hogy amikor már kellő tapasztalatot érzünk a kapcsolatokhoz,akkor már ne lépjünk ide-oda,össze-vissza,hanem gondolkodjunk előre.23n

2010. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Piciregica válasza:

Nekem is ugyanez van.Nem tudom elfelejteni azt a bunkó csajozógépet,akivel 9-ben jártam.több,mint 2éve járok a pasimmal,és még mindig nem tudom kiverni a másikat a fejemből,pedig azóta már sulit váltott,és nem látom minden nap.De discoban oda szokott jönni hozzám,táncolunk,és msnen is szoktunk beszélni.Ő is szeretett,még akkor is amikor a már 1ve jártam a mostanival.Akk is taliztunk...

De már csak játékként kezel.Élvezi h még mindig odavok érte.De elhatároztam h véget vetek az egésznek.LEtiltottam pár napja msnről.Remélem sikerül kitörölnöm véglegesen az életemből.

18/L

2010. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!