Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minden lánynál így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden lánynál így van? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy általában minden lánynak van egy volt barátja, aki tök bunkó volt vele, és szakítottak már egy jó ideje, új kapcsolatba kezd a lány, aztán mégsem tudja elfelejteni?? pedig a másik sráccal sokkal jobb minden...én ezt már sokszor tapasztaltam:S


17/F


2010. aug. 13. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nálam is igy van!!! lány vok 15 éves
2010. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha szereti a lány, akkor nem sok mindent tud tenni, olyankor a legjobb pasi sem biztos h el tudja vele felejtetni. Ez van... 19/L
2010. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hm..ez furcsa az én barátnőm kb 1,5 hét után elfelejtett, pedig a mai napi állítja miden tökéletes volt, csak kiszeretett belőlem! 4 évig tartott neki:S
2010. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
csak az a durva, hogy a másik srácnak meg előadja, hogy mennyire imádja, de érzi is rajta...félreérthetetlenül lehetett érezni.....ezért nem értem.
2010. aug. 13. 10:22
 5/15 A kérdező kommentje:
jah engem is mindig hamar elfelejtett mindenki...aztán akkor jöttek rá h nem kellett volna szakítani mikor már késő volt.
2010. aug. 13. 10:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Kergék, fiatalok...ennyi.
2010. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nálam is igy volt, 2 évig jártam egy láűnnyal aztán 1 hét alatt már el is felejtett miután szakitottunk mert összejött lánnyal, amikor rákérdeztem h ennyit jelentettem neki akjkor azt mondta h ez mindnekinél máshogy van.. pedig előttem a volt barátját nem heverte ki honapokig, még amikor velem járt akkor is rola áradozott. Nem értem a nőket, sztem az ilyen nem is szereti igazán a párját.. csak kabalának tartja. F27
2010. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi az előbb elirtam, tehát összejött mással.
2010. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna h magamra ismerek egyszer egy kérdésben, pláne így...


Tudod jól h nem felejtelek el olyan könnyen,mint ahogy itt leírtad. Akár hiszed akár nem nagyon fáj nekem is, de tiszta lappal akarok indulni,majd egyszer sok idő múlva(talán évek múlva) olyan vkivel aki nem tud emlékeztetni sem rád sem a volt barátomra.

Két embert szeretni nem lehet és mivel játszani nem akarok veletek én inkább egyiktekkel sem leszek együtt. Nem várom h megérts, sőt még jobb lenne ha haragudnál rám, akkor talán legalább neked nem fájna annyira.

Sajnálom, nem szerettelek volna összetörni.

Együtt álmodtunk, de én felébredtem, ennyi történt, el fogsz felejteni.

Talán ha nincs annyi hasonlóság bennetek nem is bízok meg benned annyira már az elején és soha nem kerülünk ilyen közel egymáshoz. Most ugyanezek a hasonlóságok zavartak be.Ha tudom h ez lesz, el sem kezdem, de szép emlékek maradtak és remélem boldog leszel ezután is, nélkülem.Minden álmomnak vége lesz egyszer, hisz mindig jön a reggel, de nemsokára újra álmodunk majd , csak vki mással. Talán igaza volt a volt bnődnek amikor rólam írt...

Ha el akarlak felejteni ahhoz kell h ne beszéljünk, ezért nem fogom felvenni akárhányszor hívsz is.Elmondanám ezerszer h sajnálom, de nincs értelme, úgyis tudod.

Annyi mindent mondhatnék még, egész éjszaka ezen rágódtam, de jobb lesz mindkettőnknek ha inkább hallgatunk és felejtünk.

Nem véletlen az sem h nem msn-en írom ezt le, ott válaszolnál, ami mégjobban fájna.

De ahogy ott kiírtad az alapján akkor sosem voltam a tied ,hiába éreztem úgy.

Kérlek öld a bánatod a zenébe és keress egy lányt aki feledtetni tud engem, akivel boldog lehetsz.

És bocsi h ilyen sokat írtam és névtelenül, de te tudod h ki vagyok, másra pedig nem is éppen tartozik.

2010. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mintha a saját kapcsolatom történetét olvastam volna most végig..
2010. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!