Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság, barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság, barátságbol szerelem? Ez lehetsége?

Figyelt kérdés
sziasztok...szeretném megosztani veletek egy érdekes történetet...ami mostanság velem történik ..nem tudom mi van velem...21 éves srác vagyok,sok csalodasom volt az életben...de most van egy lány,akit megismertem február 14 én,jártuk 5 es fel honapot...nagyon jo kapcsolat volt...csak ő epp szaokitottt velem 2 napja,azt mondta hogy megbantottam,es elmultak az erzesei...de hianyozunk egymásnak,mivel hogy en felhivtam őt masnap,ő meg tegnap előtt...nem tudom hogy ez most miert van...ha nem vagyok vele nagyon hiányzik.. rájövök sok olyan dologra hogy mit rontottam el a kapcsolatban..ő is sokat és é is sokat csalodtam...ezert voltunk egymásba habarodva..de megbantottam,es kifolytottam belőle a szikrát....ugy erzem bennem még van az a szikra,de nem tudom meddig...amikor beszelünk egymassal szinte izzik a levegő...jo kedv,humor es boldogság önt el...ezért nem tudom mi tevő legyek...ő ugy tekint rám mint egy barátra,de szerintem ő sem zárta még le a kapcsolatot... azt mondta az idő megold mindent...most hagyjuk egymást egy kis idöre,es hagyjuk eldönteni,tisztazni az érzelmeket????
2010. aug. 13. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeret még...Ülj le vele beszélni,kérj bocsánatot,mentsd a menthetőt!
2010. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és a seggét is nyald ki
2010. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is mentsd a menthetőt!udvarolj neki,vigyél neki virágot,és kérj bocsánatot...
2010. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy pár szóval nem lehet szerelmet kioltani, pláne a lángolás időszakában

Szerintem már ő se és te se voltatok biztosak az érzéseitekben, most meg végképp nem.

Szerintem beszéld meg vele, mondd el neki hogy megbántad, szeretnéd jóvá tenni csak adjon egy esélyt.

Ha szeret, akkor megteszi.

Próbáljatok ne görcsösen szeretni akarni, hanem csak élvezzétek egymás társaságát, vigyetek új dolgokat a kapcsolatba, és akár újra szerelmesek lehettek!

Csak ehez türelem kell.

Én ugyanígy vagyok most ezzel, 5 évig jártunk, szakítottunk, most 3 év után újrakezdtük de még nem érzem se ő se én azt a régit, de teljesen más a kapcsolatunk.

Most inkább csak barátok vagyunk, de mégis annál is több...

De azt hiszem igenis lehet újra beleszeretni a másikba, hiszen egyszer évekig sikerült! :)

2010. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ha egyszer időre van szüksége,és megy ki szeptember közepén USA.ba .... azt mondta hogy neki ehhez mind idő kell..tegnap beszeltünk telefonon,azt mondta ha nem vagyok a barátnője azert aggodik ertem...es azt mondta hogy hivjam en őt fel...szoval egy kicsit várok ezzel a hivassal...szerintetek?? nem kell azonnal rohanni ugye?? de ismetlem a kapcsolat vege mar csak oylan semmilyen sem volt...idegenek voltunk egymással,en erőltettem a dolgokat,ő viszont nem tudta lenyelni azt amit tettem..hogy megbizott bennem,en meg becsaptam őt...de tudom hogy Szeretem..es hianyzik nekem..olyan az eletem nelküle mint valami 1 hdarab kő a sivatagban....először is odő kell mindenre..ő is azt mondta hogy az idő,majd eldönt mindent.,....szoval szerintetek,,ennek még lehet esélye ????? kérem válaszoljatok de őszinten,mivel reménykedek es bizok abban hogy lesz neki esélye...tudom hogy meg kell változnom,ezert minden nap iparkodom,es sajat hibaimra jövök rá.... de ezt neki is kell bizonyitanom..de igy hogy 60 km választ el,es nem talalkozunk..nehez lesz...de majd meglassuk..
2010. aug. 13. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?? Ez eléggé érdekel már..
2010. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!