Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejön mégegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejön mégegyszer?

Figyelt kérdés

A volt barátom nagyon-nagyon hiányzik hisz szeretem, és ő is szeret engem csak elhanyagoltuk egymást és úgy érezte hogy ez nekünk nem megy....de nagyon szeretem

Beszéljek vele? egyébként olyanokat is mondott h kuss meg fogd be stb.


2010. aug. 12. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj szivem:$Nem akartalak megbántani,de még mindig nagyon szeretlek,csak akkor pont kivoltam bukva.Ha gondolod én szívesen újra kezdeném veled:$:)

Szeretlek Petra:$:)

2010. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igazi lovag. szerintem a pasid vagy nagyon fiatal vagy nagyon tirpák. kuss? ilyet még a kutyámnak se nagyon mondok, nem hogy akit szeretek. nekem ilyen ember nem kéne, elé mocsok van a világba. ne hogy még akivel együtt vagyok, attól is ezt halljam. de ha neked ez kell... valakinek ez természetes, hogy így beszélnek egymással. de azok általában c*gányok. :D
2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok cigány:) am micsináljak...hisz nagyon szeretem írjatok még az első nagyon jó köszönöm szépen
2010. aug. 12. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,nem akartalak kigúnyolni:$:$..csak a poén kedvéért,de téll nem akartalak megbántani:$

Am válaszolva a kérdésedre,ugyan úgy gondolom mint a második válaszoló.Egy nőnek sosem mondok ilyet h kuss meg ehhez hasonló,én a helyedben hagynám a pibe.Egy csomó rendes srác van még a világ,és lehet h pont is van egy olyan aki majd meg hal érted,csak te nem veszed észre:)Szval hagyd ezt a srácot,ismerkedj,élvezd az életet:)

Am hol laksz?:$

U.i.:az első válaszoló voltam:)

2010. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Borsod megyébe és te??
2010. aug. 12. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Pest megye:)És hány éves vagy?:)
2010. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15 és te?
2010. aug. 12. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
17:)
2010. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez most egy ismerkedés lett köztünk?:$:))..ha gondolod priviben folytathatjuk:$:)
2010. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oks írj privit:)
2010. aug. 12. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!