Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk mit kerestek egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés
hm..? :)
2010. aug. 12. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Társat, megértést, támogatást. Meg persze, hogy értékelje, ha esetleg írok neki egy verset vagy ha gitározok neki.

Ha tudod merre találok ilyesmit, akkor feltétlenül szólj, mert már elegem van a személyiségtelen divatcicákból.

19F

2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ohh hát az jó:)Kedvenceim közé tartozol:$Csak hát én kicsit fiatalabb vagyok:$

Előre is boldog szülinapot kívánok Neked!:)

F/17

2010. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A pitsába! Komolyan mondom itt valami generációs baki van. 25 vagyok, és nem ismerek egy személyiségtelen divatpitsát sem, csak normálisakat. Pedig nekem most pont csak egy gyors numera kellene. Ki érti ezt?
2010. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

22:57 köszönöm szépen aranyos vagy!!

De amúgy ha gondolod barátkozni lehet :)

2010. aug. 12. 23:03
 15/16 anonim ***** válasza:

A perverz állat énjét:)

21f

2010. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek egy korábbi válaszadóval: a személyiségét. Ki ő valójában? Sajnos volt olyan kapcsolatom, ahol 2 évig kerestem egy lány személyiségét, de nem nagyon találtam semmit. :( (pedig 24 éves volt)
2010. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!