Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtam időt a barátnőmnek, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtam időt a barátnőmnek, es felhivott ez jo jel?

Figyelt kérdés
sziasztok 2 napja szakitott velem a barátnőm,és szakitott velem..azt mondta hogy adjak neki időt,hogy majd ő jelez..na mai nap jelzett...de sok dolog el lett rontva akapcsolatban...szoval azt mondta hogy aggodik,es ne gondoljam azt hogy azert hiv mert vissza akar jönni..neki tényleg kel az idő,de egyszerüen nem tudja elfelejteni amit csináltam..de mai nap már hivott..ez mit jelent????
2010. aug. 12. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2010. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is erre lennék kíváncsi! Mit csináltál? Miért kért időt a barátnőd?

20/L

2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon sok dolgot..először is gyerekesen viselkedtem..a masik dolgo hazudtam neki..olyan dolgokat amiket nem szabadott volna..hagytam ellaposodni a kapcsolatot...nem biztam benne az utolso időkben...es kezdtem is féltékeny lenni....szoval sok sok dolog játszik közre itt...de legfőkép azt hogy megbizott bennem,en meg hazudtam neki,becsaptam pedig nem érdemelte volna meg...szoval ez van... es ezert kert időt...szoval szerintetek ha most hivott...en gondolom nem jelent semmit sem,de azert valami esély még van nem??
2010. aug. 12. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy 6 honapos volt a kapcsolat..de az utolso időkben már csak szenvedtünk egymás mellet.... én 21 vagyok lassan 22,,ő 23 lassan 24... sok dolgon mentünk át,sok olyan dolgon amiket nem lehet elfelejteni..és van egy közös kutyánk is..ami még szorosabbá tesz bennünket..
2010. aug. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!