Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szórakozik velem, úgye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, úgye?

Figyelt kérdés
Tehát, megismerkedtem egy sráccal, elkérte a telefon számomat párszor írt is. Aztán mivel én nem írtam neki, ő sem írt, így rávettem magam, hogy írok. Aztán felhívott, mikor lerakta mondta h még hívni fog(nem tette). Aztán újra írt üzit válaszoltam, de erre ő nem...(és általában mindig úgy van h egy idő után ő abbahagyja a beszélgetést). Légyszíves legyetek őszinték, h ha így van tudjak lapozni mert csak kínoz, és még a végén belehabarodok...
2010. aug. 12. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szórakozik veled, sértődj meg és felejtsd el.
2010. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem úgy tűnik, mintha nagyon teperne érted.
2010. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
koptasd le,szivad meg és lapozz :D szórakozik egyértelmü
2010. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lapozz, ha akar valamit tőled (akár szex akár kapcsolat) akkor jelentkezik, próbálkozik akár 1 nap, akár 1 év után is. Ha nem akar, akkor meg hagyni kell és olyan pasit találni, akinél nem kell macska-egér játékot játszani.
2010. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!