Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szolitanátok le lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szolitanátok le lányt akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
(17/F)A lány fiatalabb csak nem tudom hogyan kéne leszólítani mert nem hiszem h rögtön beszélgetni kezdene 1 vadidegennel.
2010. aug. 12. 03:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan így.... "OSZT SZOPOL-E?"

Vagy a másik.... Túrd az orrod és a tartalmával kínáld meg!

PURUTTYAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! :D

2010. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Egyik válasz se segített nagyon :S

(az ilyen szopole meg etc kérdésekre ugy is nemet mondana mivel nem olyan mint a nők többsége)

2010. aug. 12. 23:29
 13/23 anonim ***** válasza:

háát :D először is tudd meg a nevét :) szemezgetsz vele ilyenek :D aztán myvip iwiw etc :D bejelölöd ismerősnek :D


ha nem gond elmesélem a saját példámat.. D::D

tavaly szeptemberbe kezdtem a gimit és 1-2 hét eltelt aztán megláttam azt a csajt :D és qvára bejött :P áá megörültem érte :D aztán :D aztán aznap többször találkoztunk szemezgettünk ilyenek :D pont aznap bejelölt myvipen :D én felvettem msn-re :D és ennyi :P qva jól elvoltunk :D aztán most jön a bad része :D mivel én gólya vagyok ő meg 1 évvel idősebb, és a barátnői :D nagyon nagyképűek aztán.. :D:D miattuk nem lehetett köztünk semmi... :D sajna :S :D szóval bocsi, hogy ilyen sokat írtam :D de ez nekem bevált :)

2010. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
probáltam utána nézni de sehol nem találtam sztem nicns fent ilyen oldalakon
2010. aug. 13. 02:17
 15/23 A kérdező kommentje:
valami más?
2010. aug. 13. 17:13
 16/23 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit mondasz, nem a duma a lényeg.
2010. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
pl de csini vagy! meghivhatlak valamikor( lehet rögtön is) egy kávéra? az alkalom adja, és kis kurázsi is kell hozza.. de hidd el sok ilyen után ugy megszokod, hogy majd észre sem veszed csak beszélsz hozzuk:D
2010. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kő kóla?
2010. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

én is 17 éves lány vagyok,most leírom,hogy nekem hogy tetszene,ha én lennék az a csaj,akiről szó van.szóval..szép fokozatosan csináld sztm.elősször csak mosolyogj rá,kb.1 hétig.a végén sztem már tuti ő is visszamosolyog.na,ekkor rá is köszönhetsz.és ha ez megvan,kezdj bszélgetni valamiről vele.vagy lökd meg véletlenül."véletlenül" és kérj bocsánatot.lehet a végén ő szólít le..:D

remélem segítettem.L/17

2010. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
15:46 ez egész jó :D köszi majd megpróbálom és h csináljam bámuljam amig rám nem néz és mosoly ? vagy az ilyesztő?XD
2010. aug. 14. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!