Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szolitanátok le lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szolitanátok le lányt akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
(17/F)A lány fiatalabb csak nem tudom hogyan kéne leszólítani mert nem hiszem h rögtön beszélgetni kezdene 1 vadidegennel.
2010. aug. 12. 03:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék :D
2010. aug. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
XD csak h nem átlagos lány nem qva nem qválkodik szal nehéz lesz jót mondani, csendes fajta az akiben a normális emberek nem látják az értéket XD
2010. aug. 12. 04:02
 3/23 anonim ***** válasza:
én is szeretem a csendesebb nyugisabb csajokat :D de nem csak őket :P :D
2010. aug. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én ilyen qvas lányokat utálom, meg azt h mindennap más fiu qrja öket etc
2010. aug. 12. 04:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű: Szia, hát te ki vagy? blablabla...
2010. aug. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
A helyzetnek kell adnia. Erre így általánosságban nem lehet válaszolni. Persze próbálkozhatsz a "Szép cipő. Jössz dugni?" vagy a "Kő' kóla, gecó?" örök kalsszikusokkal, de nem hiszem, hogy sokra mennél velük.
2010. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen találkozol vele, az első nap elég lesz annyit mondani neki amikor egyedül van.

"Szia kiscsillag, azt álmodtam, hogy Te leszel a barátnőm."

Valamit mond majd, lehet hogy durvát, teljesen mindegy, ne figyelj oda. Időt kell adni neki, hogy gondolkozzon rajta.


Második nap: Biztos, hogy nem, kiscsillag? (A kiscsillagtól elolvadnak, de lehet más becézés is. hercegnő, királylány meg ilyenek)

Harmadik napon, már semmit nem kell mondani, csak mosolyogva ints kérdőn nemet a fejeddel.


Ezt addig folytasd, ameddig nem fog messziről mosolyogni rád, amikor majd szembejön. Meg fogsz lepődni, milyen sokszor fog szembejönni. Ez a szerelmes tinilányok egyik különös képessége.

Soha ne azt figyeld, mit mond. Ha a szeme mosolyog, már nyert ügyed van.

Ha úgy látod, hogy már eléggé mosolyog, akkor hivd el valahová randizni. El fog menni.

A többi már csak rajtad múlik.


Ha valami nem igy történik, akkor nem tetszel neki, és bármit csinálsz, reménytelen a helyzeted.

Akkor a következő héten ugyanezt egy másikkal


Sok sikert.

2010. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]


A technikákat innen érdemes, egyébként meg az élet hozza.

2010. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A kiscsillagos az nagyon aranyos :D
2010. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Én naponta találkoztam munkába menet egy sráccal, egy idő után már "látásból" ismerős lett. Aztán egyszer megállított, leszólított, hogy ne vegyem tolakodásnak, de szeretne megismerni és meghívna egy italra. Igent mondtam, és nem bántam meg :)
2010. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!