Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt,18 évesek vagyunk. Idén nyáron a Balatonon megcsalt (csók),mert elvileg sokat ivott. Kibékültem vele,azóta nem is volt nélkülem bulizni,de most el akar menni. 1 hónapja történt ez az egész,szóval még friss,nem szívesen "engedem" el nélkülem..Amúgy a 2 év alatt 1-2 alkalom ha volt amikor együtt buliztunk. Hogy értessem meg ezt vele? Vagy engedjem inkább el,próbáljak megbízni benne?
2010. aug. 12. 01:06
 1/5 anonim válasza:

Én 18F 1év 7hónapja vagyunk együt.

Eddig 2x csalt meg(csók)

Ahogy mondják, a szerelem mindent legyőz, annyira szeretem, hogy nem is izgatott sokáig. 2 Hét alatt ki is vertem az egészet a fejemből. Persze rá kellet ilyesztenem, hogy elhagyom, de akkor jött a sírás, hogy nem akartam és nem akarlak elveszíteni. Kinek nem esik meg ilyenkor a szive?

Mond meg neki, hogy ha bármi van akkor otthagyot a ganéba.

2010. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most nem bízol meg benne akkor később sem hiszem h meg fogsz. Annak meg nincs értelme h mindíg vele legyél. Engedd el, és ha mégegyszer megteszi akkor ennyit ér.
2010. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Szóval:

- el akar menni buliba?

- konkrétan nélküled?

- ezek után?


szerintem ne bízz meg benne, pláne, ha csak egy hónapja történt

2010. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mégegyszer megfog csalni.Aki egyszer megtette megteszi mégegyszer.:SKönnyű az italra fogni stb.De ne mondj neki semmit,engedd el,én a helyedben kilesném.Ha jól viselkedik,akkor nincs miért aggódnod,utána megnyugodhatsz.

De egyszer mindenféleképpen "lesd meg" mit csinál,legalábbis próbáld meg úgy szemmel tartani hogy ő ne lásson.Remélem jó lesz minden!

2010. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
El akartam én is menni a buliba de sajnos nem ér rá semelyik barátnőm sem. Arra nem kényszeríthetem hogy ne menjen el,de ha elmegy annak se biztos hogy jó vége lesz.
2010. aug. 12. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!