Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet beszél a pasitok mint ti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet beszél a pasitok mint ti?

Figyelt kérdés

nem szokott már unalmas lenni, h csak mondja, mondja...?


köszi 21/L :)


2010. aug. 12. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok de rohadt csendes :)
2010. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában nem, de ha belelendül... :D szeret sokat mesélni de nembaj, tökéletesen elvagyunk :)
2010. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én szeretem, ha egy pasi sokat beszél, mert én alapvetően csendes vagyok.

bár, ha nyafog akkor inkább meg se szólaljon.

L/18

2010. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, és imádom, ha a csaj csak beszél-beszél, mert közben át tudom gondolni a napomat és a teendőim, ő meg úgy érzi, hogy akkor most mennyire egy hullámhosszon vagyunk, és milyen jót beszélgettünk. ;)
2010. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1:00 ez jó volt biztos jó társaság lehetsz XD :D
2010. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nehéz túl beszélni, de imádom, ha beszélnek hozzám folyamatosan :D De am ez változó van, hogy csak én beszélek van, hogy csak ő.
2010. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1:00 Hát ezen jót nevettem! :D
2010. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

itt 01:00

Pedig működik! A lényeg, hogy értelmes csillogó szemekkel kell nézni, közben pedig mosolyogni. Ilyenkor elég elkapni minden második-harmadik mondatot, erre reagálni valamit, hogy új lendületre kapjon a beszélőkéje, és kész is. Időmenedzsment!

2010. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nalam aztan senki nem beszel tobbet :D,neha elgondolkodom,hogy en is tulzasba viszem es visszakellene fognom magam :)



22/L

2010. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!