Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok kész egy kapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kész egy kapcsolatra, vagy csak nem a "megfelelő" emberekkel próbálkozok?

Figyelt kérdés

volt már olyan, hogy megismertem egy srácot, beszélgettünk msn-en és mikor a találkozásra került volna a sor meghátráltam és azt mondtam bocsi de nem, és ez nem is 1X volt már. igaz velük jól elbeszélgettem párszor de nem tetszettek.

de közben meg már vágyok arra h szeressenek, de mikor ilyen van meg meghátrálok. vagy csak azért mert nem tetszik.. nemértem.


légyszí kíméljetek a "k**va vagy" meg hasonló hozzászólásoktól!


16/L


2010. aug. 11. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még csak 16 éves vagy, bőven van időd. Várd meg amíg biztos leszel benne, hogy jól választottál.
2010. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy krva..csak még félsz az "új"tól:)

Ha gondolod én szívesen beszélgetek veled:$aztán meg meglátjuk:)

F/17

2010. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha gondolod írj privit :)
2010. aug. 11. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan az illető, akkor mersz majd ugrani.

Nekem rengeteg félelmem volt előtte évekig, minden barátnőm már több éves évfordulókat ünnepelt, bennem meg kettősség tombolt, a vágyásé és a félelemé. Közben formálódtam, nőttem-értem hozzá, most idén nyáron úgy döntöttem, hogy változtatok magamon, fogytam 10 kg-t, és elterveztem, hogy végigtanulom/művelődöm a nyaramat, érettségi előtt. Ezzel szemben az évzáró után egy héttel megismertem valakit, akivel már az első beszélgetésnél éreztük, hogy van mondandónk egymás számára. Aztán később kiderült, hogy nem is olyan ijesztő egy kapcsolat. De ehhez nekem megfelelő ember kellett. 19 évesen, lányként.


Szóval semmi gond.:) Hatalmas közhely, de jönni fog, ha eljön az ideje.

2010. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak annyiról van szó hogy nem tetszettek a srácok:)

Ezzel nincs semmi gáz. Majd ha olyan lesz, aki tetszik, meglásd, le sem tudsz róla kattanni:D Alig várod hogy láthasd, hogy hozzád érjen...:)

Nem jöttek be neked, mint pasik, ez van. Nincs ezzel semmi gond.

18/L

2010. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 18:07

Hová írjak privit? :) Csak te tudsz írni, mert a kérdezőknek nem lehet írni csak ha válaszolóként vannak egy kérdésben. :)

2010. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz az újtól, és tartasz a kötelezettségektől, és attól hogy a fiú már arra gondol hogy milyen finom lehet a puncidat nyalogatni, mikor még alig ismeritek egymást!


Maximális bizalom kell, és nem elhinni mindent! :)

2010. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 19:12.

írtam :)

2010. aug. 11. 21:51
 9/13 anonim ***** válasza:

tegnap 21:51


Nem kaptam meg. :(


Póbáld ezt itt jobbra lent! :)

2010. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

akinek én írtam h írjon privit az 72%os volt te csak 68% vagy. de most nem azért mondom de tudsz írni mivel ha jobban megnézed a kérdésemnél ahol az időpont látszik :


A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 17:56 ez alatt pontosan ott vagy ez : Privát e-mail a kérdés kiírójának :D Úgyhogy na :D

2010. aug. 12. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!