Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeret oltozni?

Figyelt kérdés

Pasimat ugy ismertem meg,mint egy tiszta ,pedans apolt pasi.Errefel kiderul,hogy kepes napokig jarni ugyanabban a zokniban es nadragban,raadasul ilyen kanikulaban is allandoan ugyanazt a fekete polot ,poros szandalt es fekete zoknit visel.

mit tehetnek,hogy picit jobban odafigyeljen a megjelenesere?


2010. aug. 11. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Moss rá néha.
2010. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgyvan vele, h nem a külső számít, addig örülj... xd
2010. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld meg, hogy simán szólsz neki.
2010. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HIPPI, vegyél neki detoxbérletet meg olyan kisállatokra való búrát, hogy ne rágják a műtétheget, csak neki arra szolgálna majd, hogy ne hányja le az öltönyt

szandál??? én nem tudom én ápolt vagyok meg igyekszem elegánsa lenni, de kb 10 éves korom óta nem hordok szandált

2010. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én beszólnék neki, és nem is finoman!

" Mi van nincs másik ruhád?"

Nehogy már ezen berágjon! Gondolom vagytok olyan viszonyban, hogy ezt megmond neki!

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szandát zoknival? Érdekes egy fazon lehet, nem kell metroszexuálisnak lenni, de azért valami öltözködést főleg nyáron időzíthetne...

20F

2010. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zokni + szandál kombó... ezzel mindent elmondtál, azon se lepődhetsz meg, ha fikát eszik titkokba ;D
2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!