Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem viccelek, és légyszíves ne piszkáljatok emiatt! 17 éves vagyok, és nagyon bele vagyok szerelmesedve egy 40 éves férfiba. Nem tehetek róla, és nem csak a kinézete miatt, bár az is nagyon jó, de a belső tulajdonságai miatt komolyan szerelmes vagyok belé. Mit tegyek, hogy sejtse, hogy nagyon bejön nekem?
2010. aug. 10. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem igazán értem hogy két férfi között hogy zajlik az ilyesmi, de ha már megsimogatta a karod az szerintem jól jel. Nem zárkózik el teljesen ezek szerint a testi kontaktustól. Viszont tényleg nem szabad elsietni, nehogy félreértés történjen.

Próbáld meg tényleg jobban kiismerni, esetleg ha alkalom adódik rá te is tockold meg a hátát, érj hozzá időnként és figyeld meg a reakcióit.

2010. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

pff..nem baj hogy nem 2 férfiról van szó?XD:O

Egyébként szerintemis kezdj el egyre többet érdeklődni róla és próbálj meg sokat vele lenni:Dsoksikert..bár eza kevés korkülömbség elégfura..de szerintem nemgáz..jó enmigazynaz am de én 14/L a barátom pedig 20/F:D

2010. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocs *nem ugyanaz
2010. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sehogy!!!!


Te még gyerek vagy ééérteeed!!!!!

Az apád lehetne!!!!!!!!!!!

2010. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23:11-es, próbálj meg érthetően írni!!!!!!!!
2010. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23:02es vagyok, bocs elnéztem a kort. Az előzőnek igaza lehet.
2010. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
23:16-beletörődtem nagyon nehezen, hogy köztünk már úgy sem lehet semmi, álmodni se merjek róla, de ez annyira rossz nekem, annyira bánatos vagyok! Annyira fáj! Biztos nem foglalkozna velem ilyen téren, mert ő normális életet akarhat magának biztos (kívánok neki, nem vagyok önző, legyen az én aranyosomnak szép, boldog élete), nem egy 17 éves lány oldalán. De attól még tudhatja azt, hogy nagyon bejön nekem, egy kicsit bátorítanám is ezzel, mert nincsen senkije, és szerintem ha kicsit nagyobb egója lenne ragadnának rá a nők, mert nagyon kedves és nagyon jól kinéző férfi, de én ezért is imádom annyira, hogy olyan kis félénk, visszahúzódó. Nem mer kezdeményezni, de látszik rajta, hogy jól esik neki, ha törődnek vele.
2010. aug. 15. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!