Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem viccelek, és légyszíves ne piszkáljatok emiatt! 17 éves vagyok, és nagyon bele vagyok szerelmesedve egy 40 éves férfiba. Nem tehetek róla, és nem csak a kinézete miatt, bár az is nagyon jó, de a belső tulajdonságai miatt komolyan szerelmes vagyok belé. Mit tegyek, hogy sejtse, hogy nagyon bejön nekem?
2010. aug. 10. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg, hol vette a görbebotját.
2010. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Aubrey* ***** válasza:
Gondolom ennek a 40 éves férfinak van családja is...
2010. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyúlj be a nadrágjába amikor együtt vagytok!
2010. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem írni, hogy nincsen senkije
2010. aug. 10. 21:50
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a komoly válaszokat, sejtettem, hogy itt cseszegetni fognak. én neki szeretnék boldogságot (hogy lehessen neki egy hozzá illő barátnője), csak hogy tudhassa, hogy nagyon bejön nekem, azt hogy tudnám elérni?
2010. aug. 10. 21:52
 6/17 A kérdező kommentje:
nincsen neki görbebotja, egy nagyon mozgékony, sportos ember!!!! nem muszály csúfolni mert nem mondok semmit.....
2010. aug. 10. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:

ez érdekes lesz :D F/16 egy 16 éves mondja xd


sztem először próbálj meg vele beszélgetni, h jobban megismerd, de ha már jól ismered és beszélgettél vele, akkor próbáld meg rávenni, h legyenek közös programjaitok vagy sportolj vele együtt...nem muszály egyből az arcába mondani, h "nagyon szerelmes vagyok beléd lehetne köztünk valami"...mesélj vicceket :D és nevess sokat, próbálkozz, h veled együtt nevessen, a nevetés sokmindenkit összehoz...vagy ha már ezsem segít nemtudom :/

2010. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönök minden hasznos és normális választ, az utóbbi nagyon jó ötlet!
2010. aug. 10. 22:25
 9/17 A kérdező kommentje:
mondjuk a legboldogabb akkor lennék, ha lenne köztünk valami, dehát gondolni nem nagyon merek rá... olyan elkeserítő ez számomra :(
2010. aug. 10. 22:27
 10/17 A kérdező kommentje:
máma akartam neki egy kis apróságot adni, és megsimogatta a karomat, belenézett a szemembe, rám mosolygott, és azt mondta, hogy én milyen jószívű, kedves vagyok! majd elolvadtam, de ez nem jelent semmit, tudom, de akkor is :D
2010. aug. 14. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!