Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreznétek. Legbelül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznétek. Legbelül?

Figyelt kérdés

Ti mit éreznétek,ha a párotok elfelejtené a szülinapotokat..?

Félreértések elkerülése végett....nem az a baj,hogy nem vett semmit,hanem,hogy még csak eszébe sem jutottam...azt se mondta "bu" vagy "bá"...

Nekem nagyon rosszul eset....de nem tudom,lehet hogy csak túlreagálom... :(


2010. aug. 10. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem sok dolgot kellene észben tartania, de a szülinapom napját már igen. Egyébként ne parázz, sok baráom még az anyja sznapját sem tudja, de azért ez elég bunkóság.
2010. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármit el lehet felejteni, de ha vki szól neki tuti, h még utólag is felfog köszönteni.
2010. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bunkó paraszt
2010. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos lehet hogy nem véletlen.
2010. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

húúú... átérzem a helyzetedet...

az én barátom először a névnapomat felejtette el, utána pedig a szülinapomat is, és nagyon rosszul esett.

Pláne, hogy mindkétszer össze is veszett velem, hogy hogy lehetek én olyan hisztis, hogy egy ilyenen kiakadok, mint egy kislány... pedig csak többórás beszélgetés után annyit kérdeztem tőle teljesen normálisan (kicsit csalódva :( ), hogy "ugye elfelejtetted?", válasz: "mit?", én meg megmondtam neki, hogy ma van a szülinapom...

azóta is nagy tüske maradt ez nekem, de az összeveszés miatt. Hogyha annyit mondott volna, hogy ne haragudj, és átölel, akkor nem éreznék így.

Azzal magyarázta ezt, hogy ő a saját sem tudja a születésnapját. Én meg mondtam neki, hogy az ember azt jegyez meg, amit szeretne, mivel én is tudom az övét, és ha kell, akkor írja fel a fontos dolgokat. És egyáltalán nem az ajándék miatt, mert az nem érdekel. Ez egy gesztus, amit egy fiú igenis jegyezzen meg!!

Kisregényemmel igazából arra akartam kilyukadni, hogy nem vagy egyedül :)

2010. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, előbb kimaradt: "édesanyjának"
2010. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem ez még 1 fokkal jobb eset h elfeljti nem ugy mint az én volt barátom aki emlékezett rá és átismentem hozzá azon az estén erre ő bejelnti h elmegy és migyárt jön 1 óra múlva beállít full betépve hát nagyon jó volt mondhatom...akkor már inkább felejtette volna el
2010. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még annak a lánynak is tudom a születésnapját, akivel 11 évesen "jártam".
2010. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegény... Hát biztos kiakadnék. :S Nekem nem rég volt a névnapom, és azon paráztam végig, hogy nem fog eszébe jutni, mert még eléggé régen mondtam neki hogy mikor van, és azóta nem is céloztam rá, két nappal előtte meg az anyja névnapját felejtette el... De szerencsére az enyémet nem :D Hát én haragudnék, az biztos, és nagyon szarul esne, sztem nem reagálod túl...
2010. aug. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

..hogyha az en parom felejtene el a szulinapom,eloszor is nagyon rosszul esne es elkezdenek toprengeni h miert nem jutott eszebe?mi okbol..kezd elhulni tolem vagy masok utan nez e skiment a fejebol h szulinapja volt a baratnojenek...?!

Vagy egyszeruen nem olyan tipus aki eszben tart minden szulinapot es nala ez semmiseg ha elfelejti mondani.Ugyanakkor megviselne engem nagyon,mivel az apro dolgok erintenek engem inkabb rosszabbul..Beszeld meg vele h mi az oka h elfelejtette a szulinapod,,nem meglepetest vartal tole vagy draga ajandekot,hanem egy koszontest es azt eszebe juttal..szerintem mindnekinek rosszul esne ha a pasijuk megfeledkezne a szulinapjukrol,mivel ezzel valahogy azt mutatjak ki h figyelnek rad es torodnek veled.De van nehany barom pasi aki meg eztis elfelejti,ugyanakkkor fontos vagy neki.Ne torj le.Nem biztos hogy valami orssz van a dolgoban,inkabb terj ra es kerdezd meg.:)

2010. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!