Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagyem rá hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy srácot és tudom hogy ő is engem, de ő elég félénk és nem lép. Én léphetnék csak én meg eléggé romantikus alkat vagyok és azt szeretném ha ő kezdeményezne:)
2010. aug. 10. 19:17
1 2
 11/14 paul93 válasza:
Hát igen sajnos elég nehéz helyzetben vagy. De azért tudok pár tippet adni.Próbálj meg apró pici szemkontaktust teremteni vele.Mindig legyél a közelébe de azért ne lógj a nyakán.Próbálj meg alkalmat is teremteni neki úgy értem hogyha a haverokkal dumálsz biztos nem fog odamenni hozzád.De még itt egy video ami segíthet [link] .De ha egyik se válik be akkor inkább kezdeményez te nehogy késő legyen .
2010. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aha... tetszik ,hogy a lányok osztják az észt, hogy "neki nem kell gyáva pasi stb.", de a kérdésből úgy tűnik, hogy az illető nagyon is odavan a fiúért. Aki pedig csupán az értelmetlen elvei miatt mond le a másikról, az meg is érdemli a sorsát. Aztán majd ha összehozza a sors egy rámenős, de egészen véletlenül más lányokra is gyakran "rámenő" fiúra, akkor majd csodálkozik...


Ja, és én közel sem vagyok gyáva a kezdeményezésre, de azt hiszem, ma már félre lehet dobni a hülye elvekeinket, ha szeretnénk valamit. És nem igaz, hogy a fiú teszi meg az első lépést; az igazság az, hogy ideális esetben a kezdeményezés a fiú válaszreakciója a lány jelzéseire.

2010. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 paul93 válasza:
Ja és még annyi hogy nem biztos hogy félénk a srác lehet hogy csak te nem adsz neki megfelelő jelzéseket pl:amiket az előzőnél leírtam .Amúgy véletlenül nem Andinak hívnak téged?
2010. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem, Edina vagyok:)

Köszi a válaszokat:)

2010. aug. 14. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!