Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, és 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, és 2,5 éve vagyok együtt a barátommal, de valahogy már nem az igazi. De miért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy szeretem még, de már nem úgy mint az elején, élünk persze szexuális életet, de már nem olyan mint régen volt...nem akarom elhagyni, mert szeretem csak már nem ég bennünk az a bizonyos "tűz".

Mit gondoltok erről?


2010. aug. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mással is.
2010. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ennyi idő után nem szeretheted ugyanúgy, hisz a szerelem egy idő után szeretetté alakul.

Csak az a kérdés, hogy normális-e, hogy 2,5 év után alakult át szeretetté.

2010. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még sok is. 1-1.5 év után már aktuális.
2010. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Öregszetek


Ennyi idősen már nem a párodat kell szeretni, hanem a gyerekedet.

2010. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért a gyerek mellett nem árt a másik szülőt is szeretni, példát mutatva a gyereknek ;)


a szerelemben vannak hullámvölgyek, vissza lehet hozni azt a lángot; beszélj a pároddal, h szerinte mi lehetne a megoldás ;)


Sok sikert!

2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!