Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most meleg vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleg vagyok vagy csak hulye? A tobbi lenn.

Figyelt kérdés
Van baråtnom meg minden es a szex is jo vele. De koråbban beleszerettem a legjobb baråtomba es nem tudom kiverni a fejembol pedig mar tobb ev is eltelt. Es gyakran almodok vele(majdnem minden nap)hogy egyutt vagyunk. Szexuålisan is. Es sokkal jobban bejon a dolog mint ha novel almodok ilyesmirol.
2010. aug. 10. 15:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ha a családod nem tolerálja, el ne mondd!


Velem is megtörtént, de elmondani nem mertem, mert a családom útálta a búzákat.


Egy nyári táborban volt egy kalandom 14 évesen egy sráccal... szerelem volt az első látásra... mindkettőnknek bejött a másik, együtt lógtunk egész héten, mintha mindig a legjobb barátok lettünk volna. Leveleztünk, és következő évben eljött hozzánk pár napra. Egyszer egyedül maradtunk pár órára... csókolóztunk és ruhán át öleltük, simogattuk egymást.

Néhány hónap múlva a papája Amerikában vendégprofesszori állást kapott, az egész család ment az USÁ-ba.

Hosszú évekig álmodtam róla.

De sem a középiskolában, sem az egyetemen nem volt olyan a közeg, hogy a másságot hátrány nélkül fel lehetett volna vállalni, és mivel nem is akadt olyan jóképű srác akivel megérte volna, belevaló csajok viszont utaztak rám szépszámmal - végülis mindenki úgy tudja, hogy hetero vagyok, de nagyon.

Van néhány homoszexuális ismerősöm, barátom, de irántuk nem érzek erotikus vonzódást, de intelligensek és jó haverok. Közülük kettőnek meséltem el, hogy én is csókolóztam már fiúval.

2010. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Kossz de elmult azota ez az erzes vagy meg mindig megvan. Igazåbol arra vårok hogy elmuljon, de egyenlore semmi.
2010. aug. 10. 17:20
 23/33 anonim ***** válasza:

Minden szerelem elmúlik egyszer! Ez is elmúlt...


( Házasságot kötni is csak akkor szabad, ha a nagy szerelem már elmúlt, és még mindig úgy érzed, hogy le tudnád élni vele az életedet. /A szerelem ugyanis vakká tesz :-) / )

2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Kossz mindenkinek sokat segitettetek. Elmondtam neki hogy mit erzek es orult neki. De hogy most mi lesz azt nem tudom.
2010. aug. 11. 10:53
 25/33 anonim ***** válasza:
Szerintem vágjatok bele, próbáljátok ki, hiszen a leírásod alapján ez a kapcsolat sosem volt "csak" barátság. Lehet, hogy egész életedben bánnád, ha most nem élnél a lehetőséggel. Csak légy óvatos, hogyha mégsem működik a dolog, próbáljatok meg békésen elválni, valami barátságfélét kialakítani.
2010. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Persze ne a barátnőd mellett csináld, az bunkóság lenne!
2010. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Håt mint mondtam o is a legjobb baråtom egyszerre ugyhogy nem hiszem hogy gond lenne belole de azert koszi.
2010. aug. 11. 13:43
 28/33 anonim válasza:
na azér az utsó komment 1 picit durva volt, viszont a helyedben én megfontolnám h mit csinálok és mit nem, mert ha később kiderül h ez mégsem neked való, akk elég ciki lesz ez az emlék:D
2010. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Szia!


Szerintem is vágj bele. Én is belezúgtam a legjobb barátomba, de én soha nem merem elmondani neki. Aztán nagyon csúnyán összevesztünk, de a mai napig szeretem és mindig összeszorul a gyomrom ha meglátom. Pedig már 3 éve, hogy összevesztünk.

Ö jártas már a fiú sexben? Mert ha nem akkor csak egy tipp: használjatok sok síkosítót :) Ja és számolj be, hogy mi lett a vége! Hajrá!

2010. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Kossz azert jo tudni hogy vannak meg norm emberek is:) De egyenlore azert szerintem hanyagoljuk azt a håtso dolgot:D
2010. aug. 13. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!