Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most meleg vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleg vagyok vagy csak hulye? A tobbi lenn.

Figyelt kérdés
Van baråtnom meg minden es a szex is jo vele. De koråbban beleszerettem a legjobb baråtomba es nem tudom kiverni a fejembol pedig mar tobb ev is eltelt. Es gyakran almodok vele(majdnem minden nap)hogy egyutt vagyunk. Szexuålisan is. Es sokkal jobban bejon a dolog mint ha novel almodok ilyesmirol.
2010. aug. 10. 15:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%
szerintem biszex férfi nincs, csak meleg aki kéreti magát :D
2010. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Kereti magat:) hat es aranyos.
2010. aug. 10. 15:54
 13/33 A kérdező kommentje:
Masnal is fordult elo hasonlo vagy csak en vagyok ilyen aberålt?
2010. aug. 10. 16:03
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem aberált vagy, hanem homoszexuális. Nem biszexuális, mert nem a nők vonzanak, csak eddig a természetesnek tűnő utat követted. Ez a 21. század, már fel lehet vállalni ha valaki meleg és együtt lehet vele élni.
2010. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem vagy aberált. Szerintem próbáld ki egy másik fiúval. Régebben nekem is voltak barátnőim, de az első két szexuális együttlét után rájöttem, hogy ez nem az igazi. Később kipróbáltam fiúval és milliószor jobb volt. Én sem akartam meleg lenni, de magamat nem tagadhatom meg :)

18/F

2010. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Na most aztån egyaltalån nem tudom hogy mit csinaljak. A csaladom full naci ugyhogy errol nem igazån lehet veluk beszelni.
2010. aug. 10. 16:17
 17/33 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szanalmas gondolom ertitek miert itt kerek tanacsot.
2010. aug. 10. 16:18
 18/33 anonim ***** válasza:
Értem, hát a helyedben meglátogatnék valami melegek látogatta netes fórumot hogy írják le a tapasztalataikat.
2010. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak ilyenek. Egyébként én jobbnak látom titokban tartani a szüleim előtt amíg velük élek.

2010. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
De meg az se biztos hogy az vagyok! Eleg konnyen veszitek ezt a dolgot. Mas ferfi egyaltalån nem jon be. Veletek nem volt meg ilyen?
2010. aug. 10. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!