Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 14 éves lány és egy 27 éves srác kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 27 éves és csak a 14,15,16 éves lányokat lesi!Volt már hogy 13 éves csajra mondta hogy így meg du.ná meg úgy!Ez nem pedofilság??Mert ő szerinte nem az,de szerintem meg igen!Hisz ez a korosztály még csak szinte gyerek!!!!Undorítónak tartom...!!!!Véleményeket kérnék!Ki hogy lássa ezt a dolgot???A válaszokat előre is köszönöm!!
2010. aug. 10. 12:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De én azt is tulzásnak érzem .
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na igen meg egyfolytában ezt az oldalt nézegeti,meg szokta emlegetni hogy milyen jó csajok vannak rajta!!!!
2010. aug. 10. 12:39
 13/24 anonim ***** válasza:

2 verzió lehetséges:

1.: a pasas azért keres ennyi idős kiscsajt mert ezeket még lehet hülyíteni, nem tűnik fel nekik, hogy valami nem ok, lehet őket kefélni. ez a kicsajnak is kedvező, mert nekik meg lehet dicsekedni a többi kis buta tyúknak.

2. a pasas olyan értelmi-érzelmi szinten van mint egy 13-16 éves és a saját korosztályából nem kell senkinek.

2010. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
"A magyar büntetőjog 14 éves korban határozza meg azt az érettségi fokot, ami­kortól a fiatal már alkalmas arra, hogy szabadon éljen nemi életet. Az ennél idő­sebb személyt - a partnerével való köl­csönös bizalom esetén, azaz amennyiben nem erőszakkal vagy fenyegetéssel kerül sor az aktusra, már nem „védi" a törvény, azaz a vele való szexuális együttlét esetén már nem büntethető a felnőtt partner...." Hát én azért a 16 évet lehet meghagytam volna.
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Volt neki 1-2 évvel ezelőtt menyasszonya majd 5 évet voltak eggyütt 22 volt a csaj.Akkor még komoly normális pasas ként viselkedett!De mióta nincs neki azóta olyan mint valami nemnormális 5 éves szinten ragadt nagy gyerek.............
2010. aug. 10. 12:43
 16/24 anonim ***** válasza:
Az 5 évesek nem a 13-14 éves kislányokkal vannak elfoglalva. Valószínű bekattant az ismerősöd. Vagy csak nagy a szája és ezzel hülyíti a barátait.
2010. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
teljesen normális nekem a 20 körüliek jönnek be. 30/F
2010. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jó de utolsó itt most nem a korkülömbségről van szó, hanem hogy neki gyerekek tetszenek! Még a kifejletlenek! Érted? Ez azért gáz
2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Örülök hogy valaki már belinkelte a pedomacit.

Itt van mégegyszer azért:

[link]


Ezek a csajok simán kinéznek 5-10 évvel idősebbnek is, és én még 40 éves koromban is rájuk repülnék. Erkölcseik nincsenek, bárki megb@szhatja őket igen rövid idő alatt, aki 5-30 évvel idősebb náluk

Pedofília akkor lenne, hogyha aranyos 10-12 év alatti kislányokra gerjedne ez a srác, de nézzetek ezekre a lányokra! 5-10 évvel idősebb ribancoknak néznek ki. Ki nem gerjed rájuk? Ők maguk bocsátják áruba a testüket azzal, hogy így néznek ki, csak nem pénzt kérnek cserébe, hanem igazi vagy (többnyire) megjátszott szerelmet és kész.

Ha 13 évessel járna, akkor sem jelenthetnéd fel, csak akkor hogyha biztosan tudnád hogy le is feküdt vele.


Az én barátnőm 17 éves, de nincsenek olyan képei közkincsé téve az interneten, amik miatt bármikor felkerülhetne például a pedomacira. A lányokkal van baj, amiért így néznek ki, így öltözködnek és így viselkednek ilyen fiatalon. A szülőkről nem is beszélve, akik lesz@rják a gyereket. Aki megdugja őket, az legyen boldog, mások véleménye meg úgy sem számít nekik.


17/F

2010. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
pont 27 évet kapna azért ha kislányokat dugna
2010. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!