Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha majdnem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha majdnem egy éves kapcsolat után a barátod így szakítana veled? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élsz (~ kb. 200 km) háromnegyed éve. Párod elfoglalt, anyagi gondjai vannak, érzed, hogy valami nem oké, beszélnetek kéne. Mivel tudod, hogy nem dúskál most anyagiakban, te utazol le hozzá, hogy megbeszéljétek. Késő este érkezel, akkor kedves veled, majd másnap reggel közli, hogy legyen vége, mert ő az anyagi problémák mellett nem tud rád koncentrálni. Mindezt egy fontos vizsgád előtt pár nappal.
2010. aug. 10. 12:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem még:


Miután a barátod közli veled, hogy döntése megmásíthatatlan, te elsírod magad. Mire ő: "Most meg mi baj van?" Utána pedig kibattyognál az első vonathoz (kb. 5 napra való cuccal érkeztél, mert nem erre számítottál).


***


Azért írom E/2-ben, mert kíváncsi vagyok, hogy más mit reagálna ilyen helyzetben. Nyomasztónak tényleg nyomasztó...

2010. aug. 10. 12:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel távkapcsolat és gondolom nem sokat találkoztunk abba az 1 évbe engedném, és közelebbit keresnék. Ilyennél jobbat érdemlek.
2010. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor meg se becsült csak az érzéseiddel játszadozott..
2010. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát,rossz lenne az biztos, meg teljesen kiakadnék.

Nem hinném el az anyagi gondos marhaságot, mert csak az nem lehet az ok, ha valóban szeretett volna. Szerintem.

Tehát arra következtetnék, hogy nem szeretett annyira, mint én öt. Tehát nem érdemelné meg, hogy szomorkodjak miatta. ôrulnék, hogy legalább nem a szomszédban lakik, és nem kell minden nap látnom.

Megpróbálnék más pasi után nézni, aki megbecsül! Aki szeret. Ès nem csak arrra kellek neki, hogy este megdugjon, reggel meg feltegyen a vonatra. Mert szerintem ennél többre tartod magad Te is.

Felejtsd el, nem érdemli meg, hogy vele foglalkozz.

2010. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az anyagi gond nem egyszerű..lehet nem akart téged is belekeverni, esetleg emiatt ideges akkor téged megbántani, vagy fél, hogy nem tudna neked dolgokat megvenni/megadni..sajnos a fiúk ilyenek, ha nem ő fizet akkor rosszul érzi magát:S próbáld meg megbeszélni vele ha lesz rá alkalmad...:/
2010. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szemét dolog.

Vennie kellett volna a fáradtságot, hogy elmenjen hozzád és elmondja Neked.

Érzéketlen. Még egy idegennel sem bánok így, hogy tudom, hogy több napra készül hozzám, és amikor ideér, akkor helló.

2010. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét. Az egy dolog hogy csóró de egy rohadt nagy paraszt is. Nem kellett volna megengednie hogy felutazz hozzá hamár ennyire biztos volt a szándékaiban. Remélem kifogsz egy rendesebb srácot a közeledben.
2010. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem venném be, hogy csak az anyagiak állnak a háttérben. És egyetértek az előttem szólókkal, egy nagy szívtelen paraszt, hogy tudja, hogy több napra érkeztél erre meg beadja ezt a dumát... de ahhoz viszont jó voltál neki, hogy este jól megrakjon... gratulálok...

Nem szeretett igazán, csak erre voltál jó. Meg ha télleg csak az anyagiak állnának a háttérben, akkor is. Meg lehet oldani és nem egyből aztmondani, hogy legyen vége, mert te semmit nem tettél és nem is tudsz semmit tenni.

De ebben a sztoriban biztos vagyok, hogy Nem a pénz állt a háttérben. Főleg hogy távkapcsolat.. ez a másik..

Remélem kifogsz majd egy jobb pasit, aki megbecsül!

2010. aug. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy megerősítettetek. Egy idő után én is azt éreztem, hogy csak kamu duma volt az anyagi okos. Mármint volt alapja, de ha tényleg szeretett volna, emiatt nem dob ki, és nem így. Egyébként még én mondtam neki, hogy "de majd együtt átvészeljük ezt a nehéz időszakot" meg hasonló szövegeket, de ő nem kért ebből.


Minden kapcsolat megszakadt köztünk ezután, soha többé nem találkoztunk. Egy év múlva írtam neki egy hosszú levelet, elmondtam, hogy mi a véleményem róla (voltak egyéb viselt dolgai is ezen kívül, pl. úgy spórolt, hogy nem csukta be a vécéajtót sz*rás közben, már ha egyáltalán otthon intézte a nagydolgát, mert valamikor inkább elment a közeli Tescóba).


Válaszolt a levélre, és a szokott irritáló stílusában mindenbe belekötött, amit mondtam. Érdekes módon most nem hangsúlyozta, hogy az anyagiak miatt szakított velem, csak hogy "elmúlt".


Ez egy érzéketlen paraszt valóban, ő az egyetlen exem, akit ki nem állhatok.

2010. aug. 18. 07:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem meg 4 év után dobott ki egy sms-ben egy másik csaj miatt, a telefont nem vette fel, mikor visszahívtam, pedig csak arra akartam megkérni, hogy küldje el postán a cuccaimat, mivel elég messze laktunk egymástól. El is küldte a felét 1 évre rá egy ajándékkal és azzal a kifogással, hogy csak ekkora doboza volt és csak most talált egyet.
2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!