Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm nem hallgat rám, makacs mint az öszvér.

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött,hogy a garázsban voltunk szereltem a biciklit és mondtam a barátnőmnek,hogy kérdezze meg a túloldalon lévő pasit, nem de tudna egy csavarhúzót kölcsön adni pár percre? A barátnőm oda ment megkérdezte a pasit.Aztán visszajött egy csavarhúzóval.Mikor végeztem visszavittem a csavarhúzózott és megköszöntem a pasi mondta,hogy szívesen máskor is és hozzá tette,hogy milyen szép barátnőm van és,hogy nagyon szívesen lenne a helyemben :|.Aztán a napokban vettem észre,hogy pasi mikor megyünk a garázshoz nagyon feltűnően úgymond"méregeti" a barátnőmet.Tegnap előtt a barátnőm kivitte a kutyát sétáltatni a pasi mikor meglátta rögtön oda ment hozzá,ő meg nagy nehezen lerázta.Aztán mikor ment haza a barátnőm nagyon nézte de mikor meglátott engem,hogy mentem utána mert ő előre ment akkor csak oda oda pillantgatott..Akárhányszor látja a barátnőmet annyira nézi,hogy majd kiesik a szeme és eléggé látszik rajta, várja,hogy kapni tudjon az alkalmon mikor a barátnőm egyedül van.Mondtam a neki,hogy vigyázzon vele mert nekem nagyon nem tetszik ez.. De ő nem hallgat rám,mért is hallgatna rám -.-" Féltem őt hisz egy eléggé veszélyes környéken lakuk. (A barátnőm nem öltözik kihívóan,szóval nem lehet azt mondani,hogy biztos "azért".) Mit tegyek?
2010. aug. 10. 11:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*lakunk


Jah és 17/F 15/L

2010. aug. 10. 11:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarts a garázsban csavarhúzót barátom, az eleve minden házban kötelező tartozék kéne legyen.
2010. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tudodmivan? hogy élvezi hogy nézegetik, meg hogy kívánatosnak tartja a pali. meg mellé lehet aztis élvezi, hogy féltékeny vagy, vagyis félted. én a helyedben valahogy elhitetném vele, hogy nem ő a világ közepe, ez mindig bejön hidd el. néha dolgokat könnyebben kell venni, hogy lássa nem ő irányít.
2010. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

11:49-es akkora sz*r vagy :D én is élvezném a csaj helyébe...de csak akkor ha a pasi aki nézne jóképű lenne, v. legalábbis vonzó...


Amúgy megértelek, szerintem se kéne "féltened" olyan látványosan mert annál inkább kacérkodik majd, 1: tedd féltékennyé, 2: szard le

2010. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A pasi kb.45 lehet... De nem mondtam semmit..
2010. aug. 10. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd ott a ribancot
2010. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egy 45 éves is lehet vonzó :D...

De ha meg nem az akkor a csajod egy lotyó... (már bocs, de én pl undorodnék attól ha egy sörhasú gusztustalan 45 éves hapsi csorgatná a nyálát utánam, de ha nincs sörhasa akkor is ez a helyzet)

2010. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért? ha vonzó a pali, akkor a csaj nem lotyó?
2010. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek a kérdésemet. mind1 a barátnőm azt mondta őt nem érdekli a pasi és szerinte nem igaz,hogy majd ki esik a pasi szeme mikor meglátja. De ő nem hallgat senkire megy a saját feje után -.-"
2010. aug. 10. 12:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet...Nekem is mindig mondta a barátom, hogy ne figyeljek a srácra bár ő 32 éves volt. És egyszer este elkapott.Még jó, hogy akkor jött haza a barátom munkából. Nem is tudom, hogy mi lett volna velem. Beszélj vele. Én már bánom,hogy nem hallgattam a barátomra.Most már mindenhova elkísér.Így biztonságban érzem magam! Én sem öltözök kihívóan.Még is majdnem megtörtént..
2010. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!